K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Bude nový Battlefield z první světové?

Že v DICE makají na dalším Battlefieldu je prakticky tutovka. Jaký ale bude?

Battlefield 4

Battlefield 4 FOTO: EA

Battlefield Hardline byl celkem průšvih a ani ne rok po vydání hra v multiplayeru rychle skomírá. Podle nás je tedy nejvyšší čas k návratu ke kořenům. Jeden z internetových obchodů naznačil, že by se chystaný Battlefield 5 mohl odehrávat ještě hlouběji v minulosti než původní díly a to v období první světové války. 

Na základě uveřejněné položky v švýcarském videoherním obchodě by mohl být nový Battlefield navíc již čistě multiplayerovou hrou. Stejně tak se objevilo i předběžné a zatím nepotvrzené datum vydání 25. října 2016. Jistě, může jít jenom o chybu v popisu, ale musíme přiznat, že bychom se do období 1. světové války podívali v nějaké hře velmi rádi. Na druhou stranu by rozhodně nebylo jednoduché konflikt, který byl veden z velké části v zákopech, přenést v zábavné podobě na PC a nové konzole. Podobnou výzvu by skýtaly dobové zbraně a vozidla.

I když pomineme spekulace o zasazení nejnovějšího dílu zajeté série, je třeba zmínit, že se o návratu do dob světových válek už pár let šušká a to nejen v případě Battlefieldu, ale i konkurenčního Call of Duty. Na to, jestli budou přání fanoušků vyslyšena a skutečně opustíme moderní bojiště, si zatím budeme muset počkat. My bychom rozhodně byli pro! Jedno je ale jasné, práce na novém díle jsou v DICE již v plném proudu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bude nový Battlefield z první světové?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Modifikace pro Fallout 4 přidává kybernetické implantáty

25.06.2018 15:51 Chcete si průchod hrou něčím ozvláštnit? Sáhněte po této modifikaci!

Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

25.06.2018 14:20 Už čtyři měsíce před vydáním se několik lidí dostalo k souborům Forzy Horizon 4.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.