Trilogie Deponia je zpět s novým titulem Doomsday

Slavná německá 2D adventura z dílny Daedalic Entertainment je opět na scéně s novým dílem.

Deponia: Doomsday

Deponia: Doomsday FOTO: Daedalic MPR (Daedalic)

Deponia je nejúspěšnější německá adventura vůbec. Hráče si získává hlavně díky osobité a ručně kreslené 2D grafice s humorným příběhem. Pro fanoušky série také není ničím novým, že si vývojáři z Daedalic Entertainment zakládají na často velice nevybíravých vtipech a černém humoru.

Nový titul Doomsday nás pohltí epickým příběhem, který donutí starého dobrého Rufuse cestovat časem a řešit osud celé planety Deponia. Rufus se totiž stává jediným přeživším po tom, co spadne létající město Elysium a Fewlockeři zaplaví Deponii. Jediné řešení je podle hlavního hrdiny vyhodit celou planetu do povětří. Naštěstí se mu do rukou dostává stroj času a nové dobrodružství napříč minulostí, přítomností a budoucností může začít.

Titul byl oznámen v Hambugru, v sídle společnosti Daedalic Entertainment, společně i s datem vypuštění hry do světa. Hra bude dostupná prvního března letošního roku pro PC, Mac a Linux. Konzolová verze pro PS4 a Xbox One bude následovat v průběhu roku. Hra bude stát 29,99 USD, což je v přepočtu příjemných 750 korun českých.

Témata: Deponia | Doomsday
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Trilogie Deponia je zpět s novým titulem Doomsday

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.