Jarní PGL Tavern Tales již tento víkend

Turnaj v rumunské Bukurešti, na který se kvalifikovali hned 3 čeští zástupci, startuje už tento víkend.

PGL Tavern Tales Spring 2016

PGL Tavern Tales Spring 2016 FOTO: PGL eSports

O tomto víkendu 26. - 28. února, proběhne Hearthstone turnaj s názvem PGL Tavern Tales s prize poolem v hodnotě 25 000 $ a 43 HCT points. Kvalifikace probíhaly od 5. února a mohli se zaregistrovat jak profesionální hráči, tak i amatéři. Ze 128 registrovaných vzešlo 32 postupujících na offline play-off, které se letos vrací do Bukurešti, kde na soutěžící už čekají nové prostory PGL studií. V těch se nakonec rozhodne o vítězi.

Turnaj odstartuje skupinovou swiss fází. Z ní vzejde 16 postupujících do druhé části turnaje, kterou bude single-elimination bracket a všechny zápasy budou odehrány BO5, Last hero standing formátem. Stream z celého turnaje budete moci sledovat v angličtině na twitch kanále PGL. Ceny pro vítěze jsou následující:

  • 1. místo - 8,000 $ + 15 HCT points
  • 2. místo - 4,000 $ + 10 HCT points
  • 3. - 4. místo - 2,500 $ + 5 HCT points
  • 5. – 8. místo - 1,000 $ + 2 HCT point
  • 9. – 16. místo - 500 $ 

Turnaje se kromě jmen jako ThijsNL či Gaara účastní také 3 čeští zástupci. Anaro momentálně působící v Dark Tigers, s nímž jsme pro vás nedávno udělali rozhovor. Pak je to Karolínka, bojující pod vlajkou Majestic Lions, kterou společně s druhou zástupkyní něžného pohlaví na turnaji, francouzskou Levou, vyzpovídali organizátoři turnaje. A třetím českým želízkem v ohni je Scruffy, jenž zastupuje Fraternitas. Jeho pocity ohledně Bukurešti si můžete přečíst na webu FTS.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jarní PGL Tavern Tales již tento víkend

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.