Soutěž o 10 láskyplných Love Packů pro Skyforge. Aktualizováno o výherce

Nejen květen je lásky čas. Zamilovaná atmosféra prostupuje Aelion už nyní.

Mysteries of Love Event

Mysteries of Love Event FOTO: Obsidian Entertainment

Aktualizace: Tak a máme tady vyhlášení soutěže. Ptali jsme se vás, do kdy trvá festival The Mysteries of Love. Správná odpověď je do 9. března 2015. Níže naleznete deset vylosovaných, email s kódem již byl odeslán.

t.fryda@...
Danielis@...
leos.mily@...
antares1127@...
sturalova.e@...
paraple@...
erik.libertin@...
lukinho017@...
bobo.steti@...
havel.petr12@...

Původní zpráva: The Mysteries of Love Event

Stejně jako se většině z nás zachtívá teplejšího počasí i srdce Aelionských obyvatel touží po někom, pro koho by zaplála. Během festivalu lásky, který potrvá až do 9. března, je dovoleno vše od navazování nových známostí, posílání valentýnských přáníček až po hru na Amora či dohazovače. Odměnou za účast na festivalu lásky vám budou růžové krystaly, které je možné vyměnit za festivalové předměty v eventové sekci obchodu. Úplný výčet aktivit, jenž můžete během eventu provozovat, najdete v příručce Mysteries of Love Guide na Aelinetu.

Kromě zamilovaného obsahu přináší nový update s názvem March of Knowledge také obrovské množství změn a novinek. Jednou z nich je například možnost pořízení snímku některého z vašich epických momentů ve správnou dobu a ze správného úhlu. Pomocí funkce Photomode můžete hru "zmrazit" v ideálním okamžiku a pohled nastavit přesně dle vašich představ a to i v PvP módu. Ptáte se, jak je tohle v MMORPG možné? Zcela jednoduše. Váš pohled na svět okolo sice zamrzne, z pohledu ostatních hráčů ale budete nehybní právě vy, neboť svět kolem vás poběží dál v časovém kontinuu. Cenou za skvělý záběr pak lehce může být nějaký ten šrám, to ale nesmrtelným bohům nepřidělá na čele žádné vrásky. 

Vyhrajte 10 balíčků Love Pack v celkové hodnotě 360 €

Love pack je složením variací Kinetic Pack a Monk Pack. Jak už název napovídá, najdete v něm instantní přístup k těmto dvěma profesím, prémiový přístup po dobu 30 dní, epické zbraně, valentýnská křídla, která vás v novém kostýmu donesou kamkoli si budete přát, kopu kreditů, replikátorů, svatých textů a mnoho dalšího. 

Co pro výhru udělat?

Nic složitého. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku, tuto odpověď zaslat do redakce a pak už jen vyčkat na čtvrtek 3. března , kdy ze správných odpovědí vylosujeme deset výherců. Ty pak obdarujeme kódy se speciálním obsahem. Jak tedy zní soutěžní otázka?

Do kdy trvá na Aelionu festival, nesoucí název The Mysteries of Love Event?

Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@gamifique.cz do čtvrtku 3.3. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Soutěž o 10 láskyplných Love Packů pro Skyforge. Aktualizováno o výherce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.