Seberte v Blade & Soul oblečení bohům samotným

Instance skrývají mnohá překvapení. Ne všechna musí být nutně špatná. Co naleznete v osmém patře Mushinovy věže a v Naryu labyrintu?

Fujin – bůh větru a Raijin – bůh hromu a blesků

Fujin – bůh větru a Raijin – bůh hromu a blesků FOTO: NCSOFT

Jistě si vzpomenete na nedávnou prohlídku Mushin’s Tower. Ale už samotný vizuál stavby musel přinejmenším vzbudit podezření, že prvních sedm nahlášených pater nemůže být vše k celému dungeonu. Následné oznámení o přidání osmého patra první sekce Mushinovy věže pak mluvilo jasně. Ale kdo nebo co vlastně stane proti hráčům na magicky očíslovaném podlaží?

Naryu vás šetřit nebude

Snad na prstech jedné ruky byste spočítali, kolik ve světě Blade & Soul existuje bojovníků, od kterých se naučíte nejvíc za nejkratší dobu. Jedním z nich byl jistě i dědic císařství Naryu. Mushin ale dávno zemřel a není nic, co by hráčům umožnilo se s ním osobně utkat. Snad až na…jeho ztělesnění. Ta ztělesnění. Ano, mluvím zde o množném čísle – konkrétně o číslovce tři. Bez obav. Postavit se budete muset „pouze“ každému Mushinovu vtělení zvlášť. Ale proč několik kopií, když dějiny zažily Mushina jen jednoho?

Každá z nich se totiž specializuje na jiný typ mocných technik. Už to nezní tak špatně, že? Snadněji skolíte slabší verze protivníka popořadě, nežli jednoho, který by s vámi zametl chodník. Nemám pravdu? On tu tak trochu ale ještě ve vzduchu visí háček. Své soupeře budete muset porazit v určitém časovém limitu. Konkrétní ciferník stopek NCSoft nezveřejnil, ale zato uvedl, že při postupu od jedné verze Mushina k další se váš čas zkrátí. A troufám si říct, že ani při startu ho nebude přehršel.

img-responsive

Mushin | foto: NCSOFT

Cenné bojové zkušenosti vám nestojí za potenciální drtivou porážku? Mushin rozhodně není jméno, které si vezmete do úst bez rozmyslu, natož při střetu ostří. Možná ale změníte názor, když zmíním Fury vzhledy zbraní a nový kompletní set Mushin’s Soul Shield. Jde o jedny z cenných dropů, které můžete získat, když „Mushina“ porazíte. Říkáte, že o podobné ceny nestojíte? Možná vás spíše zaujme Naryu labyrint.

Najdete zde mnohé…Fauna ne

Dungeon se má pyšnit vysokou obtížností. Snad proto je přístupný pouze skupinám o čtyřech členech či šesti, nemluvě o podmínce, že instanci můžete navštívit pouze s postavami, které dosáhly maximálního levelu.

Organizovaný pohyb po prostorách labyrintu vám znesnadní několik klacků hozených pod nohy. Bez létání ani skákání se tu neobejdete a už v minulém článku došlo na zmínku o stylu otevírání nových dveří a tak i místností s nepřáteli. Co máte tak zaručeno je skutečnost, že nikdy nebudete postupovat stejnou cestou, jako jste labyrintem procházeli posledně.

img-responsive

Minou | foto: NCSOFT

Celá instance má tři patra. Vstup do každého z nich si ale bude nutné vybojovat – a to nejen skrze řady nepřátel v nespočtu místností. Vchod do každého z pater střeží boss (Minou, Be Ido, Fujin a Raijin) a na žádného z nich milá slova, omluvenky ani neschopenky nezaberou. Příjemný ale je alespoň fakt, že když už se s nimi vaše parta bude muset zabíjet, nepřijdete zkrátka. Cenné dropy se vždy hodí, obzvlášť když můžete zabrat bohům větru a hromu jejich oblečení a sami se do něj obléct.

Nepatříte mezi štěstím požehnané hráče, kterým z bossů padají vysněné věci jako z pohádkových oslíků? Odměnu lze obdržet i za Naryu Labyrinth Relic Pieces. Stačí je předat NPC Exchanger Junsu výměnou za Labyrinth Treasure Chest. Některé z těchto truhel v sobě skrývají i Black Sun kostým. Jak se ale ke kouskům relikvie dostat (Naryu Labyrinth Relic Pieces)? Získáte je průběžně v rámci běhu – za co přesně ale bohužel  není v oficiální zprávě zmíněno.

O zábavu postaráno

Nudit se tedy jistě nebudete ať už jste spíše sólista (v takovém případě oceníte Mushinovu věž) nebo týmový hráč (Naryu Labyrinth). Stále platí i brzký nástup Warlocka – class, která se do dění zapojí v rámci Unchained updateu 2. března. „Warlock Class Week“ odstartoval toto pondělí za doprovodu bližší charakteristiky nového povolání.

Témata: Blade & Soul | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Seberte v Blade & Soul oblečení bohům samotným

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.