Mašinérie Star Wars: Battlefront se rozjíždí, první velké DLC je za dveřmi

Na majitele season passu Star Wars: Battlefront čeká první pořádné rozšíření. Navštívíme v něm i palác slizáka Jabby Hutta.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Obsahově pořád poměrně skoupé Star Wars: Battlefront pomalu začíná rozjíždět svoji mašinérii placených DLC. První v pořádí s názvem Outer Rim by mohlo dorazit již koncem příštího měsíce. S tímto rozšírením do hry přibudou nejen nové zbraně, hrdinové a mapy, ale hlavně zatím blíže nespecifikovaný herní mód.

Velkým lákadlem nového balíčku jsou i lokace a mapy. Zaválčíme si tak o nadvládu nad továrnami na Sullustu a chybět by nemělo ani honosné sídlo Jabby Hutta na Tattooinu. Vedle tohoto rožšítení bychom se však měli v nejbližších týdnech dočkat i několika úprav, mezi něž patří například rozšíření módu Turning Point na více map.

img-responsive

Star Wars: Battlefront Outer Rim | foto: Electronic Arts

Outer Rim je však pouze začátkem. V létě se rebelové a impérium střetnou na dalších lokacích díky přídavku Bespin, na podzim nás čeká rozšíření s názvem Death Star. EA však plánuje pumpovat do hry nový obsah (a vysávat hráčské peněženky) i v roce 2017. Ani se tomu nedivíme, vždyť si hru i přes spíše lehce nadprůměrné recenze a skoupý obsah při startu pořídilo už více než 13 miliónů fanoušků. EA navíc přiznalo, že už probíhají práce i na plnohodnotném pokračování.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mašinérie Star Wars: Battlefront se rozjíždí, první velké DLC je za dveřmi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.