Mašinérie Star Wars: Battlefront se rozjíždí, první velké DLC je za dveřmi

Na majitele season passu Star Wars: Battlefront čeká první pořádné rozšíření. Navštívíme v něm i palác slizáka Jabby Hutta.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: EA

Obsahově pořád poměrně skoupé Star Wars: Battlefront pomalu začíná rozjíždět svoji mašinérii placených DLC. První v pořádí s názvem Outer Rim by mohlo dorazit již koncem příštího měsíce. S tímto rozšírením do hry přibudou nejen nové zbraně, hrdinové a mapy, ale hlavně zatím blíže nespecifikovaný herní mód.

Velkým lákadlem nového balíčku jsou i lokace a mapy. Zaválčíme si tak o nadvládu nad továrnami na Sullustu a chybět by nemělo ani honosné sídlo Jabby Hutta na Tattooinu. Vedle tohoto rožšítení bychom se však měli v nejbližších týdnech dočkat i několika úprav, mezi něž patří například rozšíření módu Turning Point na více map.

img-responsive

Star Wars: Battlefront Outer Rim | foto: Electronic Arts

Outer Rim je však pouze začátkem. V létě se rebelové a impérium střetnou na dalších lokacích díky přídavku Bespin, na podzim nás čeká rozšíření s názvem Death Star. EA však plánuje pumpovat do hry nový obsah (a vysávat hráčské peněženky) i v roce 2017. Ani se tomu nedivíme, vždyť si hru i přes spíše lehce nadprůměrné recenze a skoupý obsah při startu pořídilo už více než 13 miliónů fanoušků. EA navíc přiznalo, že už probíhají práce i na plnohodnotném pokračování.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mašinérie Star Wars: Battlefront se rozjíždí, první velké DLC je za dveřmi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.