Nový trailer z The Walking Dead: Michonne připomíná zítřejší vydání první epizody

Zbytek do konce května.

The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne FOTO: Telltale Games

Ať už čekáte na mezičlánek mezi druhou a třetí sezónou The Walking Dead nebo jen vezmete zavděk každým počinem od vývojářů z Telltale Games, zítřek máte jistě už dlouho zakroužkovaný v kalendáři. A kdybyste náhodou zapomněli, nový trailer ze hry vám to velice rád připomene.

Třídílná minisérie se (nečekaně) zaměří na osud postavy, která jí dala jméno – Michonne z komiksové předlohy od Roberta Kirkmana. Dozvíme se, proč se Michonne, pronásledována vlastní minulostí, odtrhla od své skupiny přeživších a následně se k ní zase vrátila zpět. Hlas protagonistce propůjčí Samira Wiley, která se v nedávné době proslavila díky své roli ve vychvalovaném seriálu Orange is the New Black.

V první epizodě nesoucí název In Too Deep se s Michonne přidáme k plavbě na lodi The Companion, která křižuje pobřeží amerického jihovýchodu v pátrání po jiných přeživších a zásobách. Situace se zamotá, když zoufalé volání o pomoc zavede skupinu na dějiště hrozivého masakru. Pátrání po viníkovi zavede Michonne do osady Monroe, která může, ale také nemusí ukrývat osobu zodpovědnou za krvavou událost.

První epizody se tedy dočkáme na všech velkých platformách zítra, o dva dny později se objeví i na iOS a Androidu. Druhá epizoda, Give No Shelter, bude následovat v průběhu března a minisérii uzavře v dubnu epizoda What We Deserve. The Walking Dead: Michonne vás vyjde na 15 euro.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový trailer z The Walking Dead: Michonne připomíná zítřejší vydání první epizody

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.