Bojovka Killer Instinct dostane ve třetí sezóně vylepšenou grafiku a postavu z Halo

V březnu společně s vydáním na PC.

Killer Instinct

Killer Instinct FOTO: Iron Galaxy

Jedna z mála zářivých hvězd na obloze Xbox One se pomalu připravuje na evoluci do svého třetího stádia. Do třetí sezóny si Microsoft pro Killer Instinct schoval několik, které bude v boji s nedávno vydaným pátým Street Fighterem jistě potřebovat.

V první řadě, vizuál čeká několik vylepšení. Vývojáři si pohráli s grafickým enginem a obohatili ho o nový systém nasvícení a odrazů. Rovněž poměrně razantně pozměnili barevné schéma, které už nepřipomíná představy průměrného pesimisty, ale září podstatně teplejšími barvami. Změny si můžete prohlédnout zde.

Další novinkou je oznámení nové posily pro soupisku Killer Instinct, Arbitera ze série Halo. Pravým jménem Thel ‘Vadam, bývalý velitel covenantských jednotek se objevil jako hratelná postava, vedle Master Chiefa, v Halo 2 a následně jako jedna z hlavních postav v Halo 3. Jak už ale stihli fanoušci série v komentářích pod trailerem podotknout, hlas dabéra Keitha Davida bude v Killer Instinct jeho postavě chybět.

Už dříve odhalil Microsoft dalšího hosta z jiné hry, který rozšíří Killer Instinct jako hratelný charakter. Z kultovky Battletoads od studia Rare si vypůjčí žabáka Rashe, který má tam blízko k jiným želvám ovládajícím bojová umění, jak jen to jde, aby to nezavánělo porušením autorských práv. Rare minulý rok oslavili 30 let od založení a přidání Rashe do hry, na jejíž vývoji se částečně podíleli, je součástí (už trochu přetahující) oslavy.

Třetí sezóna Killer Instinct vyjde 10. března, ve stejný den, kdy se hra objeví i na PC.

Témata: Killer Instinct
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bojovka Killer Instinct dostane ve třetí sezóně vylepšenou grafiku a postavu z Halo

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.