Plague Inc: Evolved byl oficiálně vydán s očekávaným updatem

Dokážete nakazit celý svět? Světově velmi oblíbená strategická hra Plague Inc: Evolved již byla oficiálně vydána na Steamu pro PC, Mac a Linux ve verzi 1.0 s velmi očekávaným multiplayerem.

Plague Inc: Evolved

Plague Inc: Evolved FOTO: Ndemic Creations

Plague Inc: Evolved je jedinečná kombinace velmi strategické a děsivě realistické simulace, ve které byl vaším patogenem nakažen pacient nula. V roli tohoto patogenu, který se rozvíjí a přizpůsobuje, musíte překonat všechny snahy lidstva o svou ochranu a do jednoho je vyhubit.

Více než 65 milionů hráčů již bylo nakaženo touto hrou. Nyní Plague Inc: Evolved kombinuje originální kritikou chválený gameplay s významnými, zcela novými funkcemi pro PC včetně multiplayeru, podporu obsahu tvořeného uživateli, lepší grafikou a mnoho dalšího.

  • 10 různých typů nemocí
  • 20 unikátních scénářů
  • Realistický svět
  • Kompetitivní multiplayer
  • Kooperativní mód
  • Možnost vytvářet vlastní scénáře
  • Skvělá grafika
img-responsive

Multiplayer | foto: Ndemic Creations

Poslední update, přidává kooperativní multiplayer - herní mód, na který hráči dlouho čekali. Tento mód zcela inovuje Plague Inc: Evolved se zbrusu novými rysy chorob, genů, výzbroje a přístupu k exkuzivnímu cooperativnímu módu. Je to jako zcela nová hra - s více nemocmi pustošícími svět lidstvo netuší, co je zasáhlo - single player byl jen počátek...

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Plague Inc: Evolved byl oficiálně vydán s očekávaným updatem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.