Plague Inc: Evolved byl oficiálně vydán s očekávaným updatem

Dokážete nakazit celý svět? Světově velmi oblíbená strategická hra Plague Inc: Evolved již byla oficiálně vydána na Steamu pro PC, Mac a Linux ve verzi 1.0 s velmi očekávaným multiplayerem.

Plague Inc: Evolved

Plague Inc: Evolved FOTO: Ndemic Creations

Plague Inc: Evolved je jedinečná kombinace velmi strategické a děsivě realistické simulace, ve které byl vaším patogenem nakažen pacient nula. V roli tohoto patogenu, který se rozvíjí a přizpůsobuje, musíte překonat všechny snahy lidstva o svou ochranu a do jednoho je vyhubit.

Více než 65 milionů hráčů již bylo nakaženo touto hrou. Nyní Plague Inc: Evolved kombinuje originální kritikou chválený gameplay s významnými, zcela novými funkcemi pro PC včetně multiplayeru, podporu obsahu tvořeného uživateli, lepší grafikou a mnoho dalšího.

  • 10 různých typů nemocí
  • 20 unikátních scénářů
  • Realistický svět
  • Kompetitivní multiplayer
  • Kooperativní mód
  • Možnost vytvářet vlastní scénáře
  • Skvělá grafika
img-responsive

Multiplayer | foto: Ndemic Creations

Poslední update, přidává kooperativní multiplayer - herní mód, na který hráči dlouho čekali. Tento mód zcela inovuje Plague Inc: Evolved se zbrusu novými rysy chorob, genů, výzbroje a přístupu k exkuzivnímu cooperativnímu módu. Je to jako zcela nová hra - s více nemocmi pustošícími svět lidstvo netuší, co je zasáhlo - single player byl jen počátek...

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Plague Inc: Evolved byl oficiálně vydán s očekávaným updatem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.