Rising Waters, nejčerstvější update Blade & Soul, má svého nástupce

Další změny nastanou o necelý měsíc po příchodu RW.

Naryu Labyrinth

Naryu Labyrinth FOTO: NCSOFT

Nedávno vydaná MMORPG bude muset brzy předbíhat své vlastní updatey, aby trumfnula současnou rychlost vydávání přídavků ke svému obsahu. Hráči jistě doteď suší své oblečení poté, co „stoupla voda“ a oni si v ní „skočili zaplavat“. Dosušit ho ale budou muset za pochodu, protože nové rozšíření se neodvratně blíží.

Unchained – Koho tvůrci odpoutají z řetězu?

Přírodní živel (Rising Waters) hráče nezdolal. Je možné, že příští update – „Unchained“ – vypustí kupříkladu bájného Krakena? To přímo ne. Zaprvé lokace by neseděla a zadruhé se plánovaný update už od pohledu jeví mírumilovněji. Ale bez obav, bojovné duše si přijdou na své.

NCSoft nás podaruje zpřístupněním Naryu labyrintu, kde se teprve ukáže, proti čemu všemu dokážete obstát. Každopádně vězte, že „labyrint“ není v názvu pro nic za nic. Uvnitř instance se dočkáte nahodilého otevírání dveří a tak i pořadí a typu nepřátel.

Čest s Mushin’s Tower jsme již měli. Nicméně jednou z „Unchained“ změn je i otevření konečného patra první sekce věže zkoušek – tedy patra osmého.

img-responsive

Stvoření, které bude mít pod kontrolou nová class | foto: NCSOFT

Do výčtu profesí se zařadí i Jin či Lyn Warlock. Pro bližší informace se těšte na datum 22. února, kdy započne class týden právě pro Warlocka. Netřeba lámat si hlavy, kterou ze svých stávajících postav smažete k získání prostoru pro otestování nové class. Tvůrci všem věnují volný slot na postavu – a to bez poplatků.

Magický čas "bez řetězů" nastane 2. března 2016. Prozatimní soupis složek „Unchained“ se vším všudy naleznete na oficiálních stránkách.

Témata: Blade & Soul | MMORPG
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rising Waters, nejčerstvější update Blade & Soul, má svého nástupce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.