V létě se na nás vyvalí hordy nemrtvých ve filmovém zpracování Dead Risingu

Ve filmu Dead Rising: Endgame se můžeme těšit na porcování tun nemrtvých na kaši. V kině ho však neuvidíme.

Dead Rising: Watchtower

Dead Rising: Watchtower FOTO: Crackle

Podle série her Dead Rising se natáčí už druhý film. Že jste ten první neviděli? Není se moc čemu divit, díru do světa rozhodně neudělal. Ani druhý díl s názvem Dead Rising: Endgame přitom v kině neuvidíme. Premiéru si odbyde v létě na streamovací službě Crackle, kterou má pod palcem SONY.

I v druhém díle bude hlavní klaďas investigativní novinář Chase Carter, který má odhalit konspiraci stojící za zombie nákazou ve městě East Mission. Po vzoru herní série se máme těšit na zbraně vlastní výroby, kterými si Carter proklestí cestu skrz hordy nemrtvých. Proti Carterovi, kterého podruhé ztvární našincům nepřiliš známý herec Jesse Metcalfe, se postaví kromě chodících mrtvol i krutý vědec Rand (herce Billyho Zanea můžete znát například z Titanicu).

Dead Rising není ani zdaleka jedinou filmovou adaptací her, které se letos dočkáme. V červnu se na nás konečně přiřítí Orkové v dlouhá léta připravovaném Warcraftu, v prosinci do kin zamíří Assassin's Creed. Dead Rising: Endgame v této konkurenci přeci jen působí jako takový chudý příbuzný, zvlášť velké ambice rozhodně nemá. Potenciál na kvalitní "béčko" zde však rozhodně je. Uvidíme v létě.

 

Témata: Dead Rising
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V létě se na nás vyvalí hordy nemrtvých ve filmovém zpracování Dead Risingu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.