Hraj a vyhraj s HP. Vyhrajte plně hrazený výlet do polských Katowic na IEM 2016

Intel Extreme Masters v polských Katowicích čeká. Budete to právě vy, komu se podaří vyhrát cestu na tuto akci?

Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters FOTO: Helena Kristiansson

Společnosti HP a Intel přinášejí českým a slovenským fanouškům online zábavy světové finále turnaje Intel Extreme Masters 2016 v počítačové karetní hře HearthStone: Heroes of Warcraft, které se koná ve dnech 4. - 6. března 2016 v polských Katowicích. Intel Extreme Masters je sérií mezinárodních turnajů v elektronických sportech, organizovanou pod záštitou organizace ESL a sponzorovanou společností Intel. Nejlepší hráči světa v ní mají možnost navzájem změřit své síly ve hrách League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II a v doprovodných turnajích i ve hře HearthStone: Heroes of Warcraft. Finálová utkání budou také streamována online.

Díky spolupráci Alza.cz, HP a ESL Česko a Slovensko se nyní do Katowic můžete vydat a to úplně zadarmo. Na stránkách ESL se můžete registrovat do dvou turnajů v Hearthstone, které proběhnou 20. a 27. února. Z každého turnaje postoupí 8 nejlepších do finále, které se uskuteční v pondělí 29. února a vítěz získá 2 vstupenky na IEM Katowice 2016. Výhra zahrnuje cestu, ubytování i vstupenku na akci. Dalšími cenami v online klání budou i hodnotné hráčské vychytávky ve formě příslušenství značky Razer od společnosti Alza.cz.

Této soutěže se mohou účastnit pouze hráči žijící  v České a Slovenské republice. Ohledně této kampaně Hraj a vyhraj s HP se vyjádřila ředitelka HP pro Česko a Slovensko Erika Lindauerová „Chceme na herním turnaji představit hráčům a fanouškům her všech úrovní naše portfolio, kde si každý může najít zařízení přesně takových parametrů, jaké mu vyhovuje,“ bližší informace o těchto počítačích získáte v nabídce alza.cz.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hraj a vyhraj s HP. Vyhrajte plně hrazený výlet do polských Katowic na IEM 2016

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.