Střípky informací ze Star Wars: Battlefront

Nová hra z prostředí Hvězdných váek je pro fanoušky tak trochu záhadou. Od jejího velkolepého představení na loňské konferenci E3 o ní nebylo téměř vůbec slyšet. To nyní napravil server IGN.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Electronic Arts

Server zveřejnil zejména povedený artwork (viz výše), který není přímo screenem ze hry, i tak ale mnohé prozrazuje. Kromě toho také přinesl rozhovor s vedoucím designérem Niklasem Fegraeuswm.

Prozradil například, že se hráči mohou těšit na všechny podstatné momenty z filmů a důležité bitvy, které by se měly odehrávat na rozličných mapách.

Některé z nich budou dokonce na míru ušité módům, z čehož vyplývá obrovská variabilita a hratelnost. Následně ale podotkl, že jedním z nejtěžších problémů celé hry vrátit značku Star Wars zpět na výsluní a přinést jí opětovnou popularitu, které dosahovala za své největší slávy.

Odhalení hry samotné bychom se měli dočkat už letos na jaře, její vydání je ale plánováno až na konec roku, tedy na období, kdy do kin přijde sedmá epizoda filmové ságy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Střípky informací ze Star Wars: Battlefront

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.