Vyšel Prospekt, fanouškovské pokračování Half-Life: Opposing Force

Další dávka posvátné série za 10 euro.

Prospekt

Prospekt FOTO: Richard Seabrook

Série Half-Life se po letech popírání existence čísla 3 stala takřka ztělesněním rčením „když nemůže Mohammed k hoře, musí hora k Mohammedovi“. Opakovaně. Zatímco Valve se horlivě zabývá uctíváním Steamu, fanoušci vyvinuli víc než dost snahy, aby Half-Life udrželi při životě.

Po předělávkách jako Black Mesa přichází dokonce pouhý jeden nadšenec rovnou s pokračováním, dokonce posvěceným Gabem Newellem a spol. Navazuje na datadisk Opposing Force pro první Half-Life od, tehdy ještě nepříliš známého, studia Gearbox Software.

V době, kdy si během událostí druhého dílu dělá Gordon Freeman fyyzikální hřiště z vězeňského komplexu Nova Projekt, se na scénu vrací, s malou pomocí Vortigauntů, hrdina Opposing Force, mariňák Adrian Shephard, aby kolegovi ze skupiny němých protagonistů trochu ulehčil práci.

Podle vývojáře, Richarda Seabrooka, by herní doba Prospektu měla být na úrovni Epizody 1, což by znamenalo okolo 4 hodin. V jejich průběhu bychom měli opět zavítat i na planetu Xen. Usuďte sami, jestli to stojí za 10 euro z vaší peněženky.

Témata: Prospekt | Half-Life 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vyšel Prospekt, fanouškovské pokračování Half-Life: Opposing Force

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.