Bethesda odhalila detaily o DLC pro Fallout 4 a navýšení ceny season passu

V první várce další společník, více vybavení pro osady i úplně nová lokace.

Fallout 4

Fallout 4 FOTO: Bethesda Softworks

Nevím, jak vy, ale já nejsem zrovna velkým fanouškem systému „nejdřív peníze, potom informace“, který dodržuje spousta vydavatelů u season passů. Ale ať už jste před měsíci poslali Bethesdě svoje zátky s důvěrou, že dostane něco, co se vám bude zamlouvat, nebo jste čekali na pořádné informace s peněženkou ve střední vzdálenosti, vás čas nadešel nyní.

První ze tří DLC, které Bethesda odhalila, se jmenuje Automatotron a bude se (naprosto nepřekvapivě) točit okolo plechových přeživších apokalypsy. Tajemný Mechanist vypustil do bostonského okolí hordu zlotřilých robotů, které vede prohnaný Robobrain, a zbyde, jak jinak, na nás se s tím vypořádat.

Hlavní lákladlem tohoto přídavku ale bude možnost složit si, z částí servaných z nebohých robotických nepřátel, vlastního mechanického společníka. Stovky různých součástek by měly zajistit široké možnosti kustomizace, které se nebudou omezovat jen na úpravy zbraní nebo zbroje, ale i nátěru nebo hlasu.

img-responsive

Fallout 4 | foto: Bethesda Softworks

Druhé, menší, DLC nese název Wasteland Workshop a bude rozšiřovat především osady a crafting. Přinese možnost vyrábět klece na chytání živých nestvůr a nepřátel, od banditů, po Deathclawy. Následně si je budeme moci ochočit (což u banditů zní jako velká švanda), nebo je vypustit do arény, aby bojovali o naši přízeň… třeba proti našim osadníkům.

img-responsive

Fallout 4 | foto: Bethesda Softworks

Nejnadějněji a nejnabitěji působí třetí DLC, Far Harbor. Vydáme se na ostrov u pobřeží Maine, abychom našli mladou ženu a vyřešili konflikt mezi syntetiky a místními osadníky. Okolí, které působí jak vystřižené z románů Stephena Kinga, je ale v důsledku nadměrného (i na poměry Falloutu) působí radiace domovem mnoha nebezpečných divokých stvoření a příšer.

Far Harbor by měl přinést největší lokaci, jakou kdy Bethesda v DLC vytvořila, vyplněnou novými frakčními úkoly, osadami, jeskyněmi a horami lootu, pro postavy na vysokém levelu.

img-responsive

Fallout 4 | foto: Bethesda Softworks

Automatron vychází už příští měsíc a řekne si o 10 euro, dubnový Wasteland Workshop bude mít na čele přilepenou pětieurovou cenovku a květnový Far Harbor se vám pokusí vysát z peněženky rovnou 25 euro. Další DLC pak budou ještě následovat.

Pokud by vás ale odhalené informace zaujaly natolik, že byste si radši pořídili celý season pass, udělejte tak rychle, protože 1. března se jeho cena zvedne z 30 na 50 euro. Hráčům, co si lístky do loterie pořídili už dříve, se tahle změna naštěstí nijak nedotkne.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bethesda odhalila detaily o DLC pro Fallout 4 a navýšení ceny season passu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.