Druhá část datadisku The White March pro Pillars of Eternity je venku i s novým trailerem

Čas vrátit se na mrazivý sever.

Pillars of Eternity: The White March

Pillars of Eternity: The White March FOTO: Obsidian Entertainment

Po hypem opředeném třetím Zaklínači a „čtvrtém“ Falloutu se tochu zapomnělo na jiné (povedené) RPG z minulého roku. Pillars of Eternity si s vydáním v březnu možná vytáhlo černého Petra, ale na svůj osud nerezignovalo, v srpnu ho vývojáři z Obsidian Entertainment rožšířili první částí ledového datadisku The White March a dnes nám přináší druhý dílek skládačky.

The White March Part II ale nepřináší jen spoustu nového herního obsahu a závěr nakousnutého příběhu. K dispozici nám je spousta nových schopností a kouzel, level cap se posouvá z 14 na 16 a do party můžeme naverbovat nového společníka, barbarku Manehu. Pro hráče, kterým nesedl soubojový systém ve stylu starých cRPG, si rozšíření připravilo Story Mode, který jim umožní probít se souboji podstatně rychleji a snáze.

Vylepšení se dočkala i pevnost, ve které nyní najdeme speciální odměny, nové příběhy a další výzvy. Stejně tak interface prošel několika úpravami, které by měly přinést jeho zpřehlednění, a užití skillů z kategorie Athletics a Survival by mělo být širší než v původní hře. Pokud jste ale stále ještě na vážkách, třeba vás přesvědčí nový trailer.

A pokud zavoláte ještě dnes... ne, to jsem zabloudil trochu jinam. Každopádně Pillars of Eternity: The White March Part 2 si můžete do sbírky přidat už teď za poměrně přiměřenou cenu 15 euro. Budete ale potřebovat jak základní hru, tak i první část datadisku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Druhá část datadisku The White March pro Pillars of Eternity je venku i s novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.