Paní Wölfli a její Armored Warfare goldrush

Hledáte výhodný kontrakt a způsob, jak získat něco z pověstných zásob zlata Sophie Wölfli? Pak čtěte dál.

Vickers VFM5

Vickers VFM5 FOTO: Obsidian Entertainment

Všichni velitelé pozor! Na vědomí se dává, že paní Sophie Wölfli by ráda najala někoho, kdo vyřeší jisté naléhavé záležitosti, které jí momentálně ztěžují život. Jelikož se jedná o neodkladnou záležitost, je připravena se rozloučit se značným podílem svých rezerv zlata výměnou za každý den, kdy splníte své povinnosti. Zlato je velice stabilní měna a s elektronickou podobou peněz či kamiony plnými bankovek se nedá srovnávat. Mise jsou samozřejmě plné nebezpečí, odměněni za úspěch ale budete doslova ve zlatě. 

Event Wölfli’s Gold Rush se odehrává od 15. do 20. února. Každý den hráči  ve specifikovanou dobu obdrží 400% bonus na zisk reputace a 100% na zisk kreditů. Časy se nemění a pro evropský server je to vždy od 19 do 22 hodin.

Pondělí - EU server: 19:00 – 22:00
Úterý - EU server: 19:00 – 22:00
Středa - EU server: 19:00 – 22:00
Čtvrtek - EU server: 19:00 – 22:00 
Pátek - EU server: 19:00 – 22:00 
Sobota - EU server: 19:00 – 22:00 

Tím celá akce zdaleka nekončí. V pondělí 22. února budou odměněni všichni hráči, kteří se intenzivně účastnili goldrushe. Pokud odehrají pět bitev denně, ať už v PvP či PvE módu, obdrží následující odměny, podle počtu splnění úkolů:

Splnění mise jednou – 100 Gold
Splnění mise dvakrát – 300 Gold
Splnění mise třikrát – 600 Gold
Splnění mise čtyřikrát – 1000 Gold
Splnění mise pětkrát – 1500 Gold
Splnění mise šestkrát– 3000 Gold

Jedním splněním mise se rozumí odehraní 5 zápasů v jednom dni. Pro zisk bonusu z vyššího počtu splnění misí není nutné cíle plnit v po sobě jdoucích dnech. Pokud tedy odehrajete 5 PvP zápasů v pondělí a 5 PvE zápasů ve středu, získáte 300 goldů. 

Hodně štěstí!

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Paní Wölfli a její Armored Warfare goldrush

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.