Máte chuť nakopat zadek emzákům zábavným způsobem? Zkuste ZHEROS

Šílená kooperativní akce ZHEROS dnes vychází na PC.

ZHEROS

ZHEROS FOTO: Rimlight Studios

Zachraňovat galaxii budete v kůži kapitánky Dorian a Mika ze skupiny Zheros. Mike je silný, ale zase ztrácí v bystrosti a inteligenci, kapitánka Dorian je na druhou stranu chytrá, mrštná a vždy připravena na cokoliv.

Celkem se ve hře vyskytuje osmnáct úrovní, které se dají hrát buďto v singleplayeru, nebo v kooperaci s vaším kamarádem. Hlavním nepřítelem je doktor Vendetta, který na dvojičku hrdinů posílá armádu robotů a dalších mimozemských oblud.

„Máme rádi zábavu a veselé hry, které budou výzvou, ale zároveň se při nich zasmějete,“ říká Fabio Ilacqua, vedoucí grafiků a spoluzakladatel studia Rimlight, které za hrou stojí. „Po spuštění Xbox One verze jsme hru vylepšili díky zpětné vazbě hráčů,“ dodal v tiskové zprávě.

Hlavní změny oproti Xbox One verzi jsou v lepší grafice, novém soundtracku, vylepšených zbraních a samozřejmě opravách, jak výše zmínil Fabio Ilacqua. Během tohoto týdne můžete hru koupit na Steamu se slevou 20% za 12 eur.

Témata: ZHEROS
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Máte chuť nakopat zadek emzákům zábavným způsobem? Zkuste ZHEROS

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.