Videa

() | video: YoutTube

Just Cause 3

26.02.2015 000 18:23 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 1

2.0000/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Rico Rodriguez se vrací ve velkém stylu a tentokrát se můžeme těšit na hodně, ale opravdu hodně ohně. To alespoň tvrdí první trailer na Just Cause 3.

 

Otevřený svět a šílená akce hráli vždy v Just Cause prim, a jak můžeme vidět z traileru a prvních obrázků, vývojáři z Avalanche Studios  hodlají v tomto pokračovat. Hra se tentokrát bude odehrávat na prosluněném ostrově ve Středozemním moři. Celkově by se hráči měli pohybovat po ploše větší než 400 kilometrů čtverečních.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Just Cause 3

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.