Veteráni Bioshocku se pustili do survival tématu. Jejich hra vychází již v únoru

The Flame in the Flood připlouvá již 24. února. O čem vlastně hra je?

The Flame in the Flood

The Flame in the Flood FOTO: The Molasses Flood

Jak už jste si přečetli v titulku, tak půjde hlavně o přežití, ale trochu jiným způsobem, než jsme zvyklí z ostatních survival her. Na první pohled největší změna je, že postavu budeme ovládat z hora. Hlavním úkolem bude přežit v utopistické Americe, kde číhá nebezpečí na každém kroku, jak se můžete přesvědčit na videu níže.

O znovuhratelnost se postará procedurálně generovaný svět, kde budou mít hlavní slovo řeky. Ve vyschlých korytech totiž budete nacházet užitečné věcičky, které se tam naplavily z daleka, jenže si také musíte dávat pozor na přívalové deště, které můžou koryto řeky velmi rychle zaplavit.

K celé utopistické atmosféře napomáhá soundtrack, o který se postaral Chuck Ragan. Krásně malovaná grafika někdy dokáže emoce „vyšťavit“ mnohem více, než ta ultra realistická, jak už jsme se mohli několikrát přesvědčit, naposledy třeba v Life is Strange. Tuto hru nezmiňuji jen tak náhodou. The Flame in the Flood mi v soundtracku a grafickém stylu připadá velmi podobný, a to je rozhodně dobře, protože Life is Strange byla v tomto ohledu špička minulého roku, tak třeba ji vývojáři z The Molasses Flood budou následovat. To se mimo jiné skládá z veteránů, co tvořili série Bioshock nebo Halo.

Dozvíme se to již 24. února, kdy hra vychází na PC, MAC a Xbox One za cenu 20 eur.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Veteráni Bioshocku se pustili do survival tématu. Jejich hra vychází již v únoru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.