Veteráni Bioshocku se pustili do survival tématu. Jejich hra vychází již v únoru

The Flame in the Flood připlouvá již 24. února. O čem vlastně hra je?

The Flame in the Flood

The Flame in the Flood FOTO: The Molasses Flood

Jak už jste si přečetli v titulku, tak půjde hlavně o přežití, ale trochu jiným způsobem, než jsme zvyklí z ostatních survival her. Na první pohled největší změna je, že postavu budeme ovládat z hora. Hlavním úkolem bude přežit v utopistické Americe, kde číhá nebezpečí na každém kroku, jak se můžete přesvědčit na videu níže.

O znovuhratelnost se postará procedurálně generovaný svět, kde budou mít hlavní slovo řeky. Ve vyschlých korytech totiž budete nacházet užitečné věcičky, které se tam naplavily z daleka, jenže si také musíte dávat pozor na přívalové deště, které můžou koryto řeky velmi rychle zaplavit.

K celé utopistické atmosféře napomáhá soundtrack, o který se postaral Chuck Ragan. Krásně malovaná grafika někdy dokáže emoce „vyšťavit“ mnohem více, než ta ultra realistická, jak už jsme se mohli několikrát přesvědčit, naposledy třeba v Life is Strange. Tuto hru nezmiňuji jen tak náhodou. The Flame in the Flood mi v soundtracku a grafickém stylu připadá velmi podobný, a to je rozhodně dobře, protože Life is Strange byla v tomto ohledu špička minulého roku, tak třeba ji vývojáři z The Molasses Flood budou následovat. To se mimo jiné skládá z veteránů, co tvořili série Bioshock nebo Halo.

Dozvíme se to již 24. února, kdy hra vychází na PC, MAC a Xbox One za cenu 20 eur.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Veteráni Bioshocku se pustili do survival tématu. Jejich hra vychází již v únoru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.