The Culling, boj o přežití inspirovaný filmem Battle Royale se dočká veřejné alfy

Nedávno ohlášený The Culling si hráči budou moct zkusit ještě dříve. Chystá se uzavřené testování alfa verze.

The Culling

The Culling FOTO: Xaviant

A to již později tento měsíc, bude pozváno blíže nespecifikované množství lidí, kteří se budou moct zúčastnit boje o přežití v uzavřeném světě, stejně jako tomu bylo v Battle Royale, nebo například v trháku Hunger Games.

Registrovat se může úplně kdokoliv, je to pouze o štěstí. Stačí vyplnit formulář, který najdete na hlavních stránkách hry ZDE.

„Spuštění uzavřené alfa verze nám umožní, aby měla komunita aktivní roli při vývoji The Culling,“ řekl v tiskové zprávě Michael McMain, CEO a zakladatel firmy Xaviant. „Výsledek testování nám poskytne potřebné údaje, abychom mohli doručit kvalitní hru, kterou si hráči zaslouží,“ dodal.

The Culling se bude odehrávat na ostrově, kde budete bojovat o přežití proti dalším šestnácti hráčům. K vítězství bude potřeba využít veškerých pomůcek, co ostrov nabízí a následně z nich vyrobit pasti a zbraně.

Dále jsme se také dozvěděli cenu plné verze. Na Steamu bude Early Access stát 14,99 eur a objeví se již 8. března.

Témata: The Culling
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Culling, boj o přežití inspirovaný filmem Battle Royale se dočká veřejné alfy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.