K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Šest minut s The Walking Dead: Michonne a zombie klušou ze záhrobí

Vývojářské studio Telltale Games učinilo, jak slíbilo a světlo světa spatřila předpremiéra pokračování cesty hrdinky Michonne.

Minulost se ozývá

Minulost se ozývá FOTO: Telltale Games

V tomto kousku se čistě energií sršícího hrdiny – respektive hrdinky nedočkáte. Michonne je již od pohledu věčným bojem a nekonečnou poutí tak zdrchaná, že i prodírání se lesním porostem představuje přemlouvání a přemáhání se udělat další vysilující krok následovaný druhým.

Tsunami empatie může začít

Zatímco sekání větví a keříků dělá kdejaký zahradník denně, jistojistě na takového člověka zpoza jedné z křovin nevyskočí vnitřní démoni. Tedy démoni…Každý si může přebrat, jak byste na tom byli při náhlém setkání s lidmi, které jste ztratili. Lekli byste se? Měli radost nebo spíše cítili mrazení v zádech? Nechali byste je jen tak utéct vám z dohledu? Odejít znovu z vašeho života bez jediného slova, činu?

Michonne se rozhodla vcelku rychle a právě díky onomu rozhodnutí máte ve videu možnost spatřit i něco jiného než prachsprostou zombie řežbu. Ne, už teď poodkrýváte nitro příběhu a hlavní postavy samotné a to stylem, který vás navnadí i bez toho, abyste Michonne znali z komixů či televizní The Walking Dead série. A troufám si říct, že oněch šest minut odhaleného gameplaye nebude vše, co hra nabídne.

Video dle mého názoru představuje slibný start pro tuto dramatickou interaktivní adventuru. Jistě také přiláká i další hráče, kteří na tento kousek nečekali tak dlouho jako jeho první příznivci. Datum vydání i seznam platforem, pro které hra vyjde naleznete v našem předešlém článku.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Šest minut s The Walking Dead: Michonne a zombie klušou ze záhrobí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

17.06.2018 20:20 Žádný Fortnite ani PUBG. V tomto článku naleznete další alternativy, které možná vůbec neznáte.

Xbox One a exluzivity: Přinesou je nová studia?

17.06.2018 14:09 Na E3 nám Microsoft neukázal jen hry, ale i portfolio nových studií. Pomůže to Xbox nakopnout?

Související:

Nejčtenější články

  1. Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

  2. Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

  3. Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.