K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Šest minut s The Walking Dead: Michonne a zombie klušou ze záhrobí

Vývojářské studio Telltale Games učinilo, jak slíbilo a světlo světa spatřila předpremiéra pokračování cesty hrdinky Michonne.

Minulost se ozývá

Minulost se ozývá FOTO: Telltale Games

V tomto kousku se čistě energií sršícího hrdiny – respektive hrdinky nedočkáte. Michonne je již od pohledu věčným bojem a nekonečnou poutí tak zdrchaná, že i prodírání se lesním porostem představuje přemlouvání a přemáhání se udělat další vysilující krok následovaný druhým.

Tsunami empatie může začít

Zatímco sekání větví a keříků dělá kdejaký zahradník denně, jistojistě na takového člověka zpoza jedné z křovin nevyskočí vnitřní démoni. Tedy démoni…Každý si může přebrat, jak byste na tom byli při náhlém setkání s lidmi, které jste ztratili. Lekli byste se? Měli radost nebo spíše cítili mrazení v zádech? Nechali byste je jen tak utéct vám z dohledu? Odejít znovu z vašeho života bez jediného slova, činu?

Michonne se rozhodla vcelku rychle a právě díky onomu rozhodnutí máte ve videu možnost spatřit i něco jiného než prachsprostou zombie řežbu. Ne, už teď poodkrýváte nitro příběhu a hlavní postavy samotné a to stylem, který vás navnadí i bez toho, abyste Michonne znali z komixů či televizní The Walking Dead série. A troufám si říct, že oněch šest minut odhaleného gameplaye nebude vše, co hra nabídne.

Video dle mého názoru představuje slibný start pro tuto dramatickou interaktivní adventuru. Jistě také přiláká i další hráče, kteří na tento kousek nečekali tak dlouho jako jeho první příznivci. Datum vydání i seznam platforem, pro které hra vyjde naleznete v našem předešlém článku.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Šest minut s The Walking Dead: Michonne a zombie klušou ze záhrobí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. Utečte z vězení a osvoboďte vězně! Recenze pro milovníky rychlosti a hádanek

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.