Nepropásněte nejdůležitější herní svatovalentýnské akce

Zpříjemněte si den sv. Valentýna herními slevami a speciálními eventy.

GTA Online

GTA Online FOTO: Rockstar Games

Ať už sami, či se svým protějškem, den svatého Valentýna je zkrátka ideální doba na udělání si radosti. Vydavatelé a vývojáři si to moc dobře uvědomují, a proto se podívejte na přehled toho nejdůležitějšího, co nám pro letošního Valentýna nachystali v herním světě.

PSN - 80% sleva zahrnující hry a filmy
V rámci svátků se nám Sony se svou digitální sítí Playstation Newtwork rozhodl zpříjemnit víkend až 80% slevami. Ty zahrnují nejen herní produkty pro platformu Playstation, ale i několik vybraných kinematografických snímků v SD i HD kvalitě.

Double XP akce
Majitelé všech verzí her vybraných her se zejména tento víkend dočkají dvojnásobného nášupu zkušeností ve hře více hráčů. Jedná se konkrétně o:
Call of Duty: Black Ops 3 (12.2. – 16.2.)
Star Wars Battlefront (12.2. – 14.2.)
Battlefield 4 (12.2. – 15.2.)
GTA Online (12.2. – 18.2.)

img-responsive

Star Wars Battlefront | foto: GAMIFIQUE.cz

Herní eventy
Grand Theft Auto Online - Rockstar Games nabízí až do 18.2. speciální Be My Valentine Event. Ten zahrnuje kromě dvojnásobných zkušeností i značné rozšíření herního obsahu.

Skyforge - Nahoďte slušivý oblek a vyrazte si na valentýnskou schůzku společně s dalšími hráči onlinovky Skyforge. Po celý víkend máte jedinečnou šanci o nejoriginálnější svatovalentýnský screen za spoustu pěkných odměň. Akce s názvem The Valentine's Weekend Massacre Contest končí 14.2. přesně o půlnoci.

HALO 5: Guardians - Xboxový HALO se v rámci tzv. Valentine's Double Date dočkal speciálních úprav. V režimu 2v2 si to tentokrát můžete rozdat se starou známou Battle Rifle ze druhého dílu. A co více...herní mapy byly obohaceny "doslova" srdíčkovou tématikou.

Speciální nabídky
World of Tanks - Jedinečná šance pro všechny tankisty doplnit si pořádně své zásoby. Premiový obchod nabídne kromě značného snížení cen a speciálních itemů i jednu Valentýnskou misi a to od 12.2. až do 19.2.

Armored Warfare - Ideální nabídka pro všechny fanoušky lehkých tanků v onlinovce Armored Warfare. Od 12.2. do 15.2. mohou být všechna Light Tanks vozidla zakoupena s 30% slevou, včetně Premiových. Do 17.2. také platí 10% sleva na kamufláže vašeho pásového monstra.

img-responsive

Stress Test Armored Warfare | foto: Obsidian Entertainment

Nezoufejte, pokud jsme mezi tímto seznamem svou oblíbenou hru nenašli. Výčet rozhodně nezahrnuje všechny aktuálně hrané tituly.

Za tým Gamifigue Vám také přejeme krásně prožitého svatého Valentýna.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nepropásněte nejdůležitější herní svatovalentýnské akce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.