Activision poodhalil plány, čeká nás další Destiny i Call of Duty

Nového Call of Duty se dočkáme i letos, v příštím roce však vyjde také regulérní druhý díl Destiny.

Destiny

Destiny FOTO: Bungie

Asi už nikoho nepřekvapí, že i letošní podzim na naše počítače a konzole zamíří nový díl Call of Duty. Tento rok se o něj postarají borci z Infinity Ward, tedy autoři asi nejhoršího dílu Ghosts, ale i těch nejlepších v podobě série Modern Warfare. Mnohem zajímavější jsou ale plány Activisionu s jejich novou vlajkovou lodí Destiny, která se v roce 2017 dočká plnohodnotného pokračování.

Autoři z Bungie však rozhodně nemají v plánu aktuální díl zanedbávat. Destiny se přes vlažný start pořádně rozjelo a doposud v něm podle Activisionu nahrálo 25 miliónů registrovaných uživatelů více jak tři miliardy hodin. I proto se i letos dočkáme dalších rozšíření. Hned na jaře má do hry přibýt fůra nových zbraní, oblečků i výzev pro PvE hráče, na podzim nás pak čeká masivní nášup obsahu včetně nových eventů.

img-responsive

Destiny: The Taken King | foto: Bungie

Activision se pochlubil i dalšími úspěchy zejména v souvislosti Call of Duty, kterého se v celkovém součtu všech dílů prodalo již čtvrt miliardy (!) kopií a rok co rok se drží na předních příčkách prodejů. Úspěchy slaví i se svojí DLC strategií a season pass k loňskému Black Ops 3 se prodával vůbec nejlépe v historie série. Vydavatelský gigant Activision si tak má proč mnout ruce i letos, ale znáte to... Tak dlouho hráče dojili, až se cecík utrhl.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Activision poodhalil plány, čeká nás další Destiny i Call of Duty

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.