Open beta Battlefield Hardline odstartuje 3. února

Zpráva, na kterou fanoušci série Battlefield čekali, je tady. Open beta posledního dílu s podtitulem Hardline začne v úterý 3. února.

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline FOTO: Electronic Arts

Beta zpřístupní hráčům formou open bety multiplayerovou část hry a poběží od 3. do 8. února. Přístupná bude hráčům na všech platformách, takže si ji budou moci vyzkoušet majitelé PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Hra nabídne v testovací betě tři mapy: Downtown, tedy centrum města, město duchů Dust Bowl, a Bank Job. Na mapách se bude bojovat ve čtyřech různých módech, v Hotwire budete jako zloději krást věci z aut a utíkat před policisty, v Heist módu se vžijete do role bandy zlodějů a budete přepadávat banku, a všem známý conquest mód nabídne souboje pro 64 hráčů, tedy 32 na každé straně.

Z tiskové zprávy EA rovněž vyplývá, že si hráči budou moci vyzkoušet i režim Hacker, v němž budete pomocí hackování kamer sledovát aktivity protivníků na bojišti.

Samotná plná hra dorazí na PC a konzole 17. března, do českých obchodů o dva dny později.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Open beta Battlefield Hardline odstartuje 3. února

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.