K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Vývojáři pecek Tearaway a LittleBigPlanet makají na nové hře

Na PS4 i PC se chystá další vizuálně vymazlená hra od tvůrců Tearaway a LittleBigPlanet. O přízeň hráčů právě bojuje na Kickstarteru.

Knights and Bikes

Knights and Bikes FOTO: Foam Sword

Jak sére LittleBigPlanet, tak Tearaway si zakládají na neokoukaném vizuálu. Nejinak tomu bude i v případě chystaného RPG Knights and Bikes, ve kterém se v doprovodu dvojice hlavních hrdinů Nessa a Demelzy  vydáme na průzkum ostrova Penfurzy a za záchranou dospěláků ze spárů podlého padoucha. Nejen k přesunu pak budou sloužit kola, která si hráč může upravit podle svého vkusu.

Na hře maká studio Foam Sword, které tvoří veteráni stojící právě za hrami jako LittleBigPlanet, Tearaway ale i Ratchet & Clank: Tools or Destruction. O nejen vizuální kreativutu je tak bohatě postaráno. Ve tvorbě světa, kde se snoubí artušovské legendy s moderními vynálezy, popustili autoři uzdu fantasie. Podle vlastních slov čerpali hlavně ze vzpomínek z vlastního dětství, jelikož v dětské mysli je možné úplně cokoliv.

Podle předchozí tvorby zakladatelů Foam Sword si troufáme tvrdit, že si i přes lehce infantilní nádech užijí hru děti i dospělí stejným dílem. Hra má klást důraz na prvek přátelství, a i proto nebude chybět kooperativní multiplayer. Knights and Bikes zrovna bojují o přízeň Kickstarteru, kde již vybrala více jak polovinu z požadované částky 100.000 liber. Hry se však dočkáme nejdříve na jaře roku 2017.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vývojáři pecek Tearaway a LittleBigPlanet makají na nové hře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

4. kolo Velké letní soutěže: Vyhrajte legendární české RPG a tři náhodné…

19.07.2018 19:43 Zasoutěžte si s námi o další várku her!

Je budoucnost Falloutu ve studiích třetích stran?

19.07.2018 19:00 Budou další hry ze série Fallout výhradně prací studií třetích stran?

Nejčtenější články

  1. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  2. 2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

  3. BioWare přišlo o další výraznou osobnost

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.