Vývojáři pecek Tearaway a LittleBigPlanet makají na nové hře

Na PS4 i PC se chystá další vizuálně vymazlená hra od tvůrců Tearaway a LittleBigPlanet. O přízeň hráčů právě bojuje na Kickstarteru.

Knights and Bikes

Knights and Bikes FOTO: Foam Sword

Jak sére LittleBigPlanet, tak Tearaway si zakládají na neokoukaném vizuálu. Nejinak tomu bude i v případě chystaného RPG Knights and Bikes, ve kterém se v doprovodu dvojice hlavních hrdinů Nessa a Demelzy  vydáme na průzkum ostrova Penfurzy a za záchranou dospěláků ze spárů podlého padoucha. Nejen k přesunu pak budou sloužit kola, která si hráč může upravit podle svého vkusu.

Na hře maká studio Foam Sword, které tvoří veteráni stojící právě za hrami jako LittleBigPlanet, Tearaway ale i Ratchet & Clank: Tools or Destruction. O nejen vizuální kreativutu je tak bohatě postaráno. Ve tvorbě světa, kde se snoubí artušovské legendy s moderními vynálezy, popustili autoři uzdu fantasie. Podle vlastních slov čerpali hlavně ze vzpomínek z vlastního dětství, jelikož v dětské mysli je možné úplně cokoliv.

Podle předchozí tvorby zakladatelů Foam Sword si troufáme tvrdit, že si i přes lehce infantilní nádech užijí hru děti i dospělí stejným dílem. Hra má klást důraz na prvek přátelství, a i proto nebude chybět kooperativní multiplayer. Knights and Bikes zrovna bojují o přízeň Kickstarteru, kde již vybrala více jak polovinu z požadované částky 100.000 liber. Hry se však dočkáme nejdříve na jaře roku 2017.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vývojáři pecek Tearaway a LittleBigPlanet makají na nové hře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.