Novinky ve světě Armored Warfare

Obsidian Entertainment společně s publisherem My.com představují novou várku obsahu zabalenou v podobě updatu 0.13

Coastal Threat

Coastal Threat FOTO: Obsidian Entertainment

Součástí updatu je kompletně přepracovaná podoba mapy nesoucí název Coastal Threat. Zahrát si na ní budete moci v PvP módu, ve kterém při volbě jakéhokoli typu vozidla oceníte možnost strategického využití jeho specifických atributů v zápalu boje.

 

Region Černého moře byl vždy ohniskem zájmu pro svou strategickou lokaci a význam v oblasti obchodu. Ve světě Armored Warfare, zasazeném v období blízké budoucnosti následující dekády, se vztahy v tomto regionu značně vyhrotily. Celá oblast se stala bojištěm, na kterém se střetávají vojska, sponzorovaná některým z novodobých privátních armádních společností.

Jindy poklidné městečko na pobřeží se tak stalo svědkem střípků celosvětového konfliktu, zkázy a destrukce, kterou s sebou přinesly těžké stroje, obléhající oblast za účelem získání přírodních zdrojů. Mapa Coastal Threat má rozměr 1200x1200 metrů a sestává z několika regionů. Jižní oblast přístavu a severní strana nabízí široká manévrovací prostranství, zatímco oblast města může být vhodným krytím pro postup pomalejších vozidel. 

Další změny které skrývá update 0.13:

  • Třetí dealer zbraní. Zhang Feng, původem z Číny, přináší do hry novou kolekci, ze které hráči budou moci vybírat. 

  • Přepracovaný systém odměn za PvE mise. Provedené změny přiblížily odměny získané za PvE blíže k těm, které získají hráči za PvP hry. Oba typy boje tak nyní nabízí mnohem vyrovnanější a výhodnější systém. 
  • Změny provedené v Matchmaker 2.0 se zaměřily na zlepšení celkové zkušenosti s přiřazováním soupeřů a vyrovnanější zápasy. 

Aktualizace:
Update na verzi 0.13, který měl proběhnout dnes, se odkládá na příští týden (pondělí nebo úterý), z důvodu kritických chyb v patchi.

Témata: Armored Warfare
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky ve světě Armored Warfare

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.