Novinky ve světě Armored Warfare

Obsidian Entertainment společně s publisherem My.com představují novou várku obsahu zabalenou v podobě updatu 0.13

Coastal Threat

Coastal Threat FOTO: Obsidian Entertainment

Součástí updatu je kompletně přepracovaná podoba mapy nesoucí název Coastal Threat. Zahrát si na ní budete moci v PvP módu, ve kterém při volbě jakéhokoli typu vozidla oceníte možnost strategického využití jeho specifických atributů v zápalu boje.

 

Region Černého moře byl vždy ohniskem zájmu pro svou strategickou lokaci a význam v oblasti obchodu. Ve světě Armored Warfare, zasazeném v období blízké budoucnosti následující dekády, se vztahy v tomto regionu značně vyhrotily. Celá oblast se stala bojištěm, na kterém se střetávají vojska, sponzorovaná některým z novodobých privátních armádních společností.

Jindy poklidné městečko na pobřeží se tak stalo svědkem střípků celosvětového konfliktu, zkázy a destrukce, kterou s sebou přinesly těžké stroje, obléhající oblast za účelem získání přírodních zdrojů. Mapa Coastal Threat má rozměr 1200x1200 metrů a sestává z několika regionů. Jižní oblast přístavu a severní strana nabízí široká manévrovací prostranství, zatímco oblast města může být vhodným krytím pro postup pomalejších vozidel. 

Další změny které skrývá update 0.13:

  • Třetí dealer zbraní. Zhang Feng, původem z Číny, přináší do hry novou kolekci, ze které hráči budou moci vybírat. 

  • Přepracovaný systém odměn za PvE mise. Provedené změny přiblížily odměny získané za PvE blíže k těm, které získají hráči za PvP hry. Oba typy boje tak nyní nabízí mnohem vyrovnanější a výhodnější systém. 
  • Změny provedené v Matchmaker 2.0 se zaměřily na zlepšení celkové zkušenosti s přiřazováním soupeřů a vyrovnanější zápasy. 

Aktualizace:
Update na verzi 0.13, který měl proběhnout dnes, se odkládá na příští týden (pondělí nebo úterý), z důvodu kritických chyb v patchi.

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Novinky ve světě Armored Warfare

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.