Z liberecké stavebky vzešli další dva finalisté

Další zastávka v Liberci zavedla Hearthstone turnaj středních škol na Střední průmyslovou školu stavební.

Hearthśtone turnaj středních škol

Hearthśtone turnaj středních škol FOTO: HTSS

Další liberecká škola zapojená do HTSS byla Střední průmyslová škola stavební. Tam se turnaj odehrál prvního února a zúčastnilo se ho 13 studentů. Ti byli rozlosováni do čtyř skupin, ze kterých postupovali vždy dva nejlepší.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Po odehrání všech skupinových zápasů nastala vyjímečná situace, kdy všichni soutěžící v jedné skupině měli totožný bodový stav. Musely se tedy hrát ještě dodatečné zápasy. Po těchto zápasech začala druhý část turnaje, ve které se již rozhodovalo o vítězích a postupujících na okresní finále.

img-responsive

Ceny pro vítěze | foto: HTSS

Vítězové získali ceny v podobě kšiltovky DX Racer, trička Blur, počítačových her a antiviru Kaspersky. Všichni soutěžící také obdrželi pozornost od sponzorů: balíček sušeného maso Fine Gusto a časopis SCORE.

  1. Vojtěch "evil2194" Černý
  2. Jan "JohnDopey" Šmudla
  3. Lucie "luckaposCZ" Postlová
img-responsive

Vítězové: JohnDopey, evil2194, luckaposCZ | foto: HTSS

Oficiální web turnaje: HTSS.cz

Facebook: facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z liberecké stavebky vzešli další dva finalisté

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.