Quantum Break se dočkáme v dubnu, kromě Xbox One zavítá i na PC

Datum vydání bývalé exkluzivity stanoveno na 5. dubna.

Quantum Break

Quantum Break FOTO: Remedy

Dlouho se o tom spekulovalo, ale až dnes Microsoft oficiálně potvrdil existenci PC verze Quantum Break. Střílečka hrající si s dilatací času tak nebude porušovat tradici veteránů z Remedy Games, tvůrců titulů jako Max Payne nebo Alan Wake, a stejně jako všechny další hry studia ji uvidíme i na PC.

Quantum Break je další z řady her, u kterých si Microsoft nálepku „exkluzivně pro Xbox One“ postupně rozmyslel. Stejná situace nastala u Rise of the Tomb Raider, Killer Instinct, ReCore nebo Ryse. Zase na druhou stranu, vzhledem k absenci PS4 verze se dá říct, že všechny hry zůstávají v „rodině“ a Microsoft jistě rád využije příležitost k protlačení Windows 10 na více strojů.

Z čistě exkluzivních titulů je tak v současné chvíli na obzoru už prakticky jen třetí Crackdown, Scalebound a Gears of War 4 ani u těch není vyloučeno, že se na PC nakonec podívají.

Oznámení doprovodil Microsoft hraným trailerem, který ukazuje hlavního hrdinu hry Jacka Joyce, jemuž propůjčil tvář herec Shawn Ashmore, na návštěvě hrobu svého bratra, kam ho vystopují agenti korporace Monarch Solutions. Není asi důležité zdůrazňovat, že moc ovládat tok času, v tomto případě převáží misky vah na opačnou stranu, než by si zakuklení ozbrojenci představovali.

Quantum Break nás navštíví na obou platformách ve stejný den, 5. dubna.

Témata: Quantum Break
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Quantum Break se dočkáme v dubnu, kromě Xbox One zavítá i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.