Premiéra The Walking Dead: Michonne je otázkou dní

Náhled do první epizody dlouho očekávané adventury vyjde přednostně a to již v pondělí.

The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne FOTO: Telltale Games

Co začne na papíře kresleného časopisu, knihy nebo na televizních obrazovkách, tam nemusí nutně i skončit. Dnes a denně vidíme názorné příklady propojení jednotlivých platforem příběhů mezi sebou. Samotná herní sféra tak obsahuje namátkou Marvel Heroes, Game of Thrones, Star Wars a brzy se do výčtu připojí i Grimm. Kompletním výčtem všech konkrétních titulů bychom snadno strávili zbytek týdne (ne-li delší dobu), ale nám aktuálně bohatě postačí jeden z nich.

The Walking Dead

Název komixu, později televizního seriálu a aktuálně i hry – to vše stojí za třemi zvýrazněnými slovy. Náhodná shoda? Pravý opak. Michonne, kterou svět prvně spatřil právě na stránkách grafické novely, si s pomocí své katany prosekala cestu skrze kreslený seriál přes ten hraný až do vývojářského Telltale Games studia. To se rozhodlo zpracovat pokračování cesty známé hrdinky.

Zombie závan se blíží

Michonne se svým fešným doprovodem měla dorazit na herní platformy již loňského podzimu, ale místo toho si fanoušci museli počkat až do roku 2016. Tentokrát nicméně došlo na vyslovení osudného data. The Walking Dead: Michonne obohatí svojí přítomností PC, MAC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One 23. února 2016.  Na iOS a Android zařízení dorazí o dva dny později, tedy 25. února. Jako návnadu tvůrci přichystali na svém YouTube kanálu i předpremiérové video. To, v případě našeho časového pásma, vystrčí růžky 15. února ve 2:30 ráno.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Premiéra The Walking Dead: Michonne je otázkou dní

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.