Střílečka Overwatch se oděla opět do zbroje

Hráči z Ameriky i Evropy právě testují čerstvé změny a vylepšení v další uzavřené betě.

Overwatch beta

Overwatch beta FOTO: Blizzard Entertainment

První beta kontakt nadšenců s Overwatch v praxi proběhl koncem října 2015. Po třech měsících a něco málo drobných se Blizzard ozývá znovu a to s početnými novinkami. Včerejšího dne započala v Evropě a Americe druhá beta (Asie si počká do 16. února), která má vyvolené nadšence s rozšířeným obsahem seznámit. Patch představí kupříkladu zbrusu nový systém vašeho postupu ve hře, mapy nebo herní módy.

Hvězdy padají vzhůru aneb váš postup ve hře

Co rozhoduje o vaší cestě do vyšších sfér Overwatch je Quick Play a Play vs A.I. (respektive EXP, které z nich získáte). Je veskrze jedno, jestli přeskakujete ve hře z jedné postavy na druhou. Vaše EXP skóre je pro ně všechny společné. Ve chvíli, kdy získáte dostatek zkušeností, přilepšujete si o level, za který dostanete „Loot Box“. V nich najdete pokaždé něco málo „kosmetiky“ pro vaše postavy.

PvE zóna „Play vs. AI“

Pokud vám PvP zrovna nevoní, stačí dát do kupy tým přátel, s kterými se bok po boku postavíte postavám ovládaným počítačem.

Zaberte lokaci dřív než nepřítel – „Control“

Tak se jmenuje nový mód hry, kde se na Control mapách střetnou dva týmy proti sobě v BO3 – jde tedy o to získat nejlepší skóre ze tří kol. V každém z nich je vaším cílem získat kompletní kontrolu nad předem určenou oblastí. Ta se s každým kolem mění, stejně tak i mapa. Pokud chceme mluvit o mapách jako takových, počítejte s dvěma novými přírůstky, jmenovitě Lijiang Tower a Nepal.

Podrobné informace o jednotlivých složkách tohoto patche pro Overwatch naleznete v jeho přehledu a nebo v článku s náhledem do bety.

Témata: Overwatch
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Střílečka Overwatch se oděla opět do zbroje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.