Zaměstnanec Blizzardu vyzradil tajné informace o jejich hrách

Jeden ze zaměstnanců firmy Blizzard se nedávno podělil o informace s redaktorem serveru Yahoo. Ten dnes ráno vydal zprávu na serveru Yahoo Finance, kde odhalil tajné informace týkající se všech her, na kterých Blizzard pracuje. Původní zpráva byla téměř ihned stažena, každopádně se později objevila znovu na osobním blogu redaktora.

Blizzard Entertainment

Blizzard Entertainment FOTO: Blizzard Entertainment

Mělo by se jednat o stejného člověka, který na konci minulého roku odhalil Overwatch dříve, než se hra oficiálně oznámila na BlizzConu 2014. „Proto se tyto informace dají považovat za důvěryhodné,“ stálo na začátku zprávy.

Hearthstone

Nový datadisk pro Hearthstone by měl vyjít už v dubnu a měl by být více zaměřen na souboje proti počítači. Vývojáři prý také experimentují s novým módem, který by měl přinést souboje dvojiček proti sobě, tedy dlouho plánovaný režim 2v2.

Úspěch Hearthstonu je obrovský, hru si už vyzkoušelo přes 75 milionů lidí a v Activisionu jsou z toho nadšení. Hearthstone údajně vyrovnává ztráty značek jako Call of Duty nebo Skylanders, kterým neustále klesá zisk.

Overwatch

Co se týče nové akční hry Overwatch, Blizzard zatím údajně nemá jasno, který platební model zvolí. Rozhodují se mezi platebním modelem, který je v Heroes of the Storm, nebo tím, který zvolili v Hearthstonu. Co už se ale ví, je to, že hra bude zdarma, takže se v podstatě musí vyřešit, jestli se budou kupovat hrdinové po jednom, nebo v podobě DLC balíčků.

Vývojáři se snaží, aby hra vyšla ještě do konce roku 2015, podle zaměstnance existuje malá šance, že se stihne hra vydat v prosinci, každopádně máme spíše počítat se začátkem roku 2016.

Tajný projekt Diablo týmu?

Tým, který vyvíjel Diablo, byl údajně přesunut na nový projekt, který by se měl odehrávat ve světě Starcraftu. Mělo by se to podobat akční hře Warframe s prvky z Left4Dead, DayZ nebo MOBA hry Smite. Hra je na začátku vývoje, datum vydání se plánuje spíše až na rok 2017.

Když se redaktor Yahoo zeptal Blizzardu na tyto spekulace, odpověděli mu, že Diablo tým se neustále soustředí na vylepšování hry. Zbytek spekulací nekomentoval, každopádně dodali, že nepracují na tajném projektu ze světa Starcraftu.

Heroes of the Storm, Starcraft a World of Warcraft

O dalších hrách se tajný zdroj zmínil jen krátce, i tak zde ale najdeme zajímavé věci.

Manažeři Activisionu toho prý moc neočekávají od nadcházející MOBA hry Heroes of the Storm. Očekává se, že několik vedoucích vývojářů bude propuštěno.

Datadisk ke Starcraftu II, Legacy of the Void, je již údajně hotov a připraven k vydání, které by mělo být někdy v dubnu až červnu.

World of Warcraft Warlords of Draenor je obrovský úspěch, hra zčtyřnásobila svůj zisk oproti minulému finančnímu pololetí. Také se již pracuje na dalším datadisku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zaměstnanec Blizzardu vyzradil tajné informace o jejich hrách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.