Střední odborná škola obchodní byla druhou zastávkou HTSS v Liberci

A kromě výsledků samotného turnaje jsme se dozvěděli i jména dalších dvou finalistů.

Hearthstone turnaj středních škol

Hearthstone turnaj středních škol FOTO: HTSS

Pátek 22. ledna byl pro studenty Střední odborné školy obchodní v Liberci dnem, kdy i k nim zavítal HTSS. Na této menší střední škole se našlo 8 soutěžících, kteří spolu bojovali o postup na okresní finále a skvělé ceny.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Celý turnaj, jak skupiny tak i play-off, se jako obvykle hrál BO3 Conquest formátem. Z obou skupin postupovali vždy dva nejlepší, kteří změřili své síly v play-off. Ve finále se spolu nakonec utkali vítězové skupin, kteří také postupují na okresní finále.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Vítěz celého turnaje odešel s Kšiltovkou DX Racer, PC hrou Euro Track Simulator 2 a PC hrou Blackhole. Druhý získal PS4 hru Fifa 15 s Tričkem Wildstar a třetí Antivirus Kaspersky a PC hru MX GP.

  1. Matouš "Thescruu" Škoda
  2. Kristián "Krikri" Reiniš
  3. Ondřej "Chelse97" Šimůnek
img-responsive

Vítězové: Krikri, Thescruu, Chelse97 | foto: HTSS

Oficiální web turnaje: HTSS.cz

Facebook: facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Střední odborná škola obchodní byla druhou zastávkou HTSS v Liberci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.