Bojujte proti tyranům v betě Homefront: The Revolution

Majitelé Xbox One mají jedinečnou šanci zahrát si nový Homefront s předstihem.

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution FOTO: Deep Silver

Nepromarněte svou možnost otestovat nadcházející revolucionářský FPS titul z dílen studia Dambuster. Homefront: The Revolution oproti svému předchůdci konečně nabídne otevřené herní prostředí, v němž vás čeká úkol hodný správného hrdiny – spolu s americkými partyzány bojovat proti nadvládě dobyvatelské korejské armády v kulisách Philadelphie.

Titul navazuje na události svého předchůdce z roku 2011, kdy USA prohráli svůj boj proti KLDR. Oproti němu se však dočkáme řady vylepšení nejen z technického hlediska. Vývojáři se pravděpodobně rozhodli odstoupit od klasického kompetitivního multiplayeru, jenž byl nyní nahrazen tzv. Resistance modem. V něm si to na motivy Dead Islandu kooperativně rozdáte s asijskými okupanty za doprovodu vaší online party. Těšit se můžeme také na našlapanou hru jednoho hráče, která nás provede příběhem člena amerického odbojového uskupení Resistance. Společně pod taktikou guerillového boje se tak pokusíte zvrátit průběh utlačování amerických občanů a navrátit jim jejich vůli k ozbrojenému povstání.

Právě Resistance mod si tento víkend budou moci majitelé Xbox One vyzkoušet zcela zdarma. Deep Silver se rozhodl obdarovat konzolisty multiplayerovou betou, jež proběhne od 11. do 14.2., avšak přístup do ní je kusově omezen. Neostýchejte se tedy přihlásit se o svůj beta klíč (můžete tak učinit na oficiálních stránkách hry) a vrhnout se do boje za americkou svobodu už nyní, téměř 3 měsíce před plánovaným vydáním. PC, PS4 a Xbox One verze hry samotné se na pulty evropských obchodů podívají již 20. května tohoto roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bojujte proti tyranům v betě Homefront: The Revolution

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.