Armored Warfare spouští akci Grand Bear Invitational

Tankisté chystejte munici, čeká vás 400% bonus na zisk reputace.

Grand Bear Invitational

Grand Bear Invitational FOTO: Obsidian Entertainment

Máte chuť si zabojovat v netradičním stylu? Pak je tato akce, kterou sponzoruje sám představitel Bear of the Arms Marketu Marat Shishkin, něco pro vás. Bojiště i vše pro opravy potřebné po boji jsou vám při této příležitosti samozřejmě zcela k dispozici. Pokud se zúčastníte, máte šanci získat daleko víc, než jen značné množství zdrojů pro svůj batalión. Nejlepší z účastníků budou v budoucnu pozváni k výnosným ale adekvátně nebezpečným misím. 

Akce s medvědem má na pro příznivce tanků v Armored Warfare přichystáno hned několik bonusů. Od 11. do 14. února všichni hráči získají o 100% více reputace za každou bitvu. Pokud jich navíc odehrají alespoň pět, ať už v PvP či PvE módu, získají  50% bonus na zisk kreditů i reputace po dobu jednoho týdne. Tento bonus se hráčům automaticky objeví v inventáři 16. února a bude aktivovatelný dle libosti. 

Hlavní událost se pak odehraje 13. února od 17 do 21 hodin. Během této doby bude hráčům udělován 400% bonus při zisku reputace a 100% bonus z výdělků kreditů za každou bitvu. 

Témata: Armored Warfare
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Armored Warfare spouští akci Grand Bear Invitational

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.