Další kolo HTSS opět v České Lípě

V České Lípě se testovaly schopnosti organizátorů turnaje.

Ceny pro vítěze

Ceny pro vítěze FOTO: HTSS

Turnaj HTSS na SOŠ a SOU v České lípě byl výzvou pro schopnosti organizátorů. Nejprve za pomoci studentů vynosili všechny potřebné věci do 5. patra, ve kterém se turnaj konal. Poté, co vybalili Fujitsu notebooky na kterých se turnaj hraje, jim jedním z vyučujících byla sdělena nepřijemná zpráva. Notebooky mohli opět uklidit, protože se s nimi do školní sítě nelze připojit. Když se poté na školních počítačích testovala funkčnost Hearthstone, zjistilo se, že je tam nainstalován pouze battle.net bez samotné hry a studenti ze svých účtů neměli dostatečná práva k instalaci.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

Nakonec se vše vyřešilo nasdílením internetu z mobilního telefonu, což víceméně stačilo na připojení notebooků a turnaj s 21 hráči začal. Mezitím jeden z IT učitelů pomohl vyřešit problém se studentskými právy na školních PC a turnaj už potom bežel naplno. Díky této skvělé organizaci se vše stihlo odehrát bez zpoždění.

img-responsive

Hearthstone turnaj středních škol | foto: HTSS

I tentokrát byly pro soutěžící připraveny skvělé ceny. Vítěz získal PC hru Blackhole a PS4 hru - Fifa 15. Druhý finalista obdržel Tričko Wildstar a Antivirus Kaspersky a třetí Kšiltovku DX Racer a karty Assasin's Creed.

  1. Tomáš "Tomasinko" Brabec
  2. Lukáš "CrazyPants" Hon
  3. Martin "overlordCZE" Lát
img-responsive

Vítězové: CrazyPants, Tomasinko, overlordCZE | foto: HTSS

Oficiální web turnaje: HTSS.cz

Facebook: facebook.com/htss.cz

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další kolo HTSS opět v České Lípě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.