Obří DLC k Dying Light je venku, na zombíky vyrazíme v bugině

Dnešek patří zombie pecce Dying Light. Vychází pro ni nejen mamutí DLC The Following, ale i vylepšená edice.

Dying Light: The Following

Dying Light: The Following FOTO: Techland

Loňská parkůrovka a zombie řezačka v jednom – Dying Light – se dnes dočkala veleočekávaného přídavku The Following. Ten však není jediným co si pro nás Techland dnes přichystal. Do hry lze nově stáhnout i bezplatný update, nabízející například novou obtížnost, a v ke koupi je nově i kompletní edice s názvem Dying Light: The Following - Enhanced Edition.

Příběhový přídavek The Following nabízí zcela nové prostředí za zdmi města Harran, kde se pustíme do křížku s kultem fanatiků. Otevřenější prostředí nabízí perfektní příležitost k vyzkoušení buginy, se kterou hrdina Kyle Crane rozšmelcuje další hordy nemrtváků na hnilobnou kaši. K tomu si připočtěmě nálož nových zbraní i nepřátel a hned je zaděláno na poctivý nášup obsahu.

I kvůli tomu, že se z původně "klasického" DLC (rozuměj pár skinů na bambitky a dvě hodinky příběhu navíc) stal pořádný macek, zvýšili autoři cenu.The Following je na Steamu k dostání za 20 euro, což už je cena odpovídající pořádému datadisku. Majitelé season passu však přídavek dostali bez příplatku. Za necelých 50 euro lze pořídit kompletní edici se hrou i všemi DLC včetně The Following. První ohlasy hráčů jsou nadšené, pokud tedy nemáte mrtvoláků pořád dost, není moc co řešit!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obří DLC k Dying Light je venku, na zombíky vyrazíme v bugině

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.