Obří DLC k Dying Light je venku, na zombíky vyrazíme v bugině

Dnešek patří zombie pecce Dying Light. Vychází pro ni nejen mamutí DLC The Following, ale i vylepšená edice.

Dying Light: The Following

Dying Light: The Following FOTO: Techland

Loňská parkůrovka a zombie řezačka v jednom – Dying Light – se dnes dočkala veleočekávaného přídavku The Following. Ten však není jediným co si pro nás Techland dnes přichystal. Do hry lze nově stáhnout i bezplatný update, nabízející například novou obtížnost, a v ke koupi je nově i kompletní edice s názvem Dying Light: The Following - Enhanced Edition.

Příběhový přídavek The Following nabízí zcela nové prostředí za zdmi města Harran, kde se pustíme do křížku s kultem fanatiků. Otevřenější prostředí nabízí perfektní příležitost k vyzkoušení buginy, se kterou hrdina Kyle Crane rozšmelcuje další hordy nemrtváků na hnilobnou kaši. K tomu si připočtěmě nálož nových zbraní i nepřátel a hned je zaděláno na poctivý nášup obsahu.

I kvůli tomu, že se z původně "klasického" DLC (rozuměj pár skinů na bambitky a dvě hodinky příběhu navíc) stal pořádný macek, zvýšili autoři cenu.The Following je na Steamu k dostání za 20 euro, což už je cena odpovídající pořádému datadisku. Majitelé season passu však přídavek dostali bez příplatku. Za necelých 50 euro lze pořídit kompletní edici se hrou i všemi DLC včetně The Following. První ohlasy hráčů jsou nadšené, pokud tedy nemáte mrtvoláků pořád dost, není moc co řešit!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obří DLC k Dying Light je venku, na zombíky vyrazíme v bugině

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.