Obří DLC k Dying Light je venku, na zombíky vyrazíme v bugině

Dnešek patří zombie pecce Dying Light. Vychází pro ni nejen mamutí DLC The Following, ale i vylepšená edice.

Dying Light: The Following

Dying Light: The Following FOTO: Techland

Loňská parkůrovka a zombie řezačka v jednom – Dying Light – se dnes dočkala veleočekávaného přídavku The Following. Ten však není jediným co si pro nás Techland dnes přichystal. Do hry lze nově stáhnout i bezplatný update, nabízející například novou obtížnost, a v ke koupi je nově i kompletní edice s názvem Dying Light: The Following - Enhanced Edition.

Příběhový přídavek The Following nabízí zcela nové prostředí za zdmi města Harran, kde se pustíme do křížku s kultem fanatiků. Otevřenější prostředí nabízí perfektní příležitost k vyzkoušení buginy, se kterou hrdina Kyle Crane rozšmelcuje další hordy nemrtváků na hnilobnou kaši. K tomu si připočtěmě nálož nových zbraní i nepřátel a hned je zaděláno na poctivý nášup obsahu.

I kvůli tomu, že se z původně "klasického" DLC (rozuměj pár skinů na bambitky a dvě hodinky příběhu navíc) stal pořádný macek, zvýšili autoři cenu.The Following je na Steamu k dostání za 20 euro, což už je cena odpovídající pořádému datadisku. Majitelé season passu však přídavek dostali bez příplatku. Za necelých 50 euro lze pořídit kompletní edici se hrou i všemi DLC včetně The Following. První ohlasy hráčů jsou nadšené, pokud tedy nemáte mrtvoláků pořád dost, není moc co řešit!

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obří DLC k Dying Light je venku, na zombíky vyrazíme v bugině

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.