Zajistěte si jméno v Black Desert Online

Vysněné otitulování vašich avatarů si můžete pojistit při zítřejší reservé akci.

Black Desert Online

Black Desert Online FOTO: Pearl Abyss

Datum, kdy se na omezenou dobu (CBT2) a následně trvale zpřístupní fantasy svět bohatý na monstra a zmítaný svárem dvou zemí, jsme vám již oznámili. Tím ale tato pouštní bouře nekončí. Zatímco vydání BDO je až březnová záležitost, jména do hry byste si raději měli zamluvit již teď. K onomu účelu bude otevřena rezervační stránka a to zítra, tedy 9. února, od 19:00 našeho času.

Jméno, příjmení, datum narození, číslo kreditní karty

Při samotné rezervaci budete potřebovat již vymyšlené první dvě složky zvýrazněného textu – tedy jméno a příjmení. Pokud si zuby nehty chcete zvolit přízvisko přesně dle vašich představ, ale nemáte dosud pre-order hry, přišel čas na zahrnutí všech čtyř výše zmíněných údajů – a to těch reálných v moment, kdy dojde na placení. Služba přednostního zamluvení nicku je totiž dostupná pouze hráčům, kteří si Black Desert Online předobjednali nebo si hru ještě do té doby stihnou předobjednat.

Prozraď mi její jméno…aneb které jméno je na co

Na rozdíl od mnoha jiných her máte v Black Desert Online dvě přezdívky. Takový fakt začátečníky snadno zmate.

img-responsive

Jména nad hlavou postavy | foto: Pearl Abyss

Jméno zobrazené nejníže nad vaší hlavou (v mém případě ChibiGarou) je „křestní“ (ve hře "name"). Každá vaše postava má své vlastní. O řádek výše naleznete pak vaše „příjmení“ (aka "family name"), které souhlasí u všech vašich avatarů (zde Xantherion).

Na fóru stránek BDO padl dotaz „které z vašich jmen se používá při komunikaci“, respektive jakým jménem vás okolí oslovuje. Pro některé hráče se jedná o stěžejní informaci – zvláště teď, před závazným přivlastňováním nicků.

Odpověď zní „oběma“. Zaleží na tom, jaký druh konverzace máte na mysli. NPC vás bude oslovovat vaším „křestním“ jménem. Ale v případě přátel se spíše poznáte podle „příjmení“. Proč? Když si přidáváte někoho do přátel, přidáváte si ho pod jeho „family name“. Díky tomu můžete mimo jiné s daným hráčem komunikovat bez ohledu na to, jakou postavu zrovna větrá ve hře.

Hodně zdaru při lovu jmen a pro podrobnější informace neváhejte zavítat na oficiální fórum hry.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zajistěte si jméno v Black Desert Online

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.