Onlinovka Battalion 1944 otevírá brány vývoje

Ambiciózní návrat do 2. světové války oslovil uživatele Kickstarteru doslova za pár hodin.

Battalion 1944

Battalion 1944 FOTO: Bulkhead Interactive

Netrvalo dlouho a poslední hit crowdfundingové platformy Kickstarter dosáhl své požadované částky. Online FPS Battalion 1944 má dle slov vývojářů z Bulkhead Interactive za cíl znovu podchytit jádro klasických stříleček z druhé světové války a za pomocí nextgen technologií přinést na novodobé herní zařízení nelítostnou multiplayerovou vřavu se vším všudy. Požadovanou dotaci ve výši £100,000 se studiu podařilo získat za necelé 3 dny.

Britští developeři se nijak netají svou inspirací ve starších dílech série Call of Duty nebo Medal of Honor. Hlavní devízou Battalion 1944 tedy zůstává zaměření především na pěší boje. Hratelnost v kombinaci s herním prostředím slibuje velmi autentický zážitek ke kterému má napomáhat nejnovější generace Unreal Enginu 4, jenž hru od základu pohání. Dočkat bychom se tak měli reálně zpracovaných předloh evropských bojišť, mezi kterými nebudou chybět např. válčení v zalesněném Bastogne či osvobození ulic Francouzského Carentanu. Možnosti širokého přizpůsobení vybavení a vizuálu vašeho vojáka také nemají být opomenuty.

Hra se v současnosti nachází ve fázi Pre-Alpha verze. Přispívat na vývoj je na serveru Kickstarter umožněno až do 3.3.2016, kdy výběr dotací končí a hra se pomalu začne přesouvat do uvařené alphy. Tu obdrží všichni, kteří obětují částku minimálně £50. Zbytek předplatitelů pak získá minimálně Early Access verzi hry na Steamu.

Témata: Battalion 1944
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Onlinovka Battalion 1944 otevírá brány vývoje

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.