Sid Meier's Starships se představuje prvním gameplay videem

Firaxis, který stojí za úspěšnou sérií tahových strategií Civilizace, vypustil do světa první ukázky připravované hry Sid Meier's Starships.

Sid Meier's Starships

Sid Meier's Starships FOTO: Reprofoto YouTube

Starship se narozdíl od předchozích dílů soustředí na samotné cesty vesmírem. Ve hře budete mít pod kontrolou flotilu vesmírných korábů, pomocí níž budete chránit své planety a vytvářet obrovské federace.

Jejich vliv budete šířit skrze obrovské univerzum a kde nezabere diplomacie, přijdou na řadu meče, tedy spíše štíty a další futuristické technologie. Podobně jako ve starších dílech Civilizace, i zde budete postupně odemykat strom technologií. Novinkou bude možnost přizpůsobit si své lodě dle libosti.

Firaxis, který trailer na hru zveřejnil před několika dny, na proběhlé konferenci PAX South 2015 prozradil další podrobnosti o hře a ukázal zejména první záběry ze hry samotné. Na gameplay část se můžete podívat ve videu níže od 33. minuty.

"Při designování hvězdných lodí mě fascinovala myšlenka otevřít další kapitolu příběhu Beyond Earth. Co se stane poté, co jste úspěšně kolonizovali nový domov a začali stavět vesmírné lodě, aby jste se mohli opět vydat ke hvězdám? Co se stalo s našimi bratry a sestrami na Zemi?" cituje Meiera server Gamespot.com.

Hra by měla na PC, Mac a iPad dorazit v nejbližších měsících. Cena zatím oznámena nebyla.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sid Meier's Starships se představuje prvním gameplay videem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  2. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.