K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

KartKraft startuje svůj první trailer

Připravte se na záběry, kterým neuvěříte, že nebyly ve skutečnosti nafilmované.

KartKraft

KartKraft FOTO: Black Delta

Vývojáři z Black Delta pyšně prezentují vizuál jejich závodně laděného dítka. KartKraft se dočkal pozitivní reakce již na Gamescom 2015. Vedle rychlých aut a formulí se motokáry nemusí zdát jako nic extra, ale i ony to dokážou rozpálit z 0 na 100km/h za 3.1 sekundy.

KartKraft nestojí pouze na vzhledu. Realističnost se týká i vlastností přibližovadla, do kterého nasednete nebo závodní dráhy. Fyzikální faktory, s nimiž musí počítat každý závodník, neminou ani vás. Ucítíte každou nerovnost terénu a adrenalin ve chvíli, kdy si uvědomíte, že tady nejste u sebe v autě, tudíž i bez bezpečnostního pásu.

Simulace závodů motokár se na Steam Early Accessu ukáže v prvním čtvrtletí tohoto roku. Do té doby můžete nastudovat informace o vašem budoucím zážitku na KartKraft oficiálních stránkách či na Steamu.

Témata: KartKraft | závodní
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: KartKraft startuje svůj první trailer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

  3. Utečte z vězení a osvoboďte vězně! Recenze pro milovníky rychlosti a hádanek

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.