Únik videa Dark Souls III budí vzpomínky

Dochází na prozrazení změn nejen ve stylu a dynamice boje, ale i faktu, že výrazně připomíná svého sourozence.

Dark Souls III

Dark Souls III FOTO: From Software

Gilmore Mizzi odchytil soukromé video z livestreamu developerů a herní portál Eurogamer dlouho neváhal a napsal svoji reakci – přesněji řečeno poukázal na podobnosti třetího dílu Dark Souls série s Bloodborne. Na záznamu je možné vidět kupříkladu ne tak neznámé bodnutí do zad či úkrok stranou atypický pro Souls hry. Bystrému oku neunikla ani podobnost prostředí. Pravda, obě hry jsou doslova a do písmene spřízněné krví – pochází totiž od shodného vývojáře, FromSoftware. Je ale nutné podotknout, že nepatří do stejného světa.

Už vyšlapaná cestička

Ne nutně musí být výše zmíněné změny špatné pro hru samotnou. Otázkou je, kam až podobnost dospěje při vydání Dark Souls III a jak takový fakt ponesou samotní hráči. Odpověď si budou moci fanoušci sami vybojovat 12. dubna 2016 na PC, PS4 nebo Xbox One.

Témata: Dark Souls III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Únik videa Dark Souls III budí vzpomínky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.