Nový update Hearthstone přinese velké změny

Vývojáři z Blizzardu připravili pro Hearthstone změny, které přinesou oživení hry. Tento update je oznámen na jaro 2016 a rozdělí hru do dvou herních módů – Standard a Wild.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Ve Standard módu budete moci sestavit deck z Basic setu, Classic setu, Blackrock Mountain, The Grand Tournament, The League of Explorers a expanze, která vyjde letos na jaře. Curse of Naxxramas a Goblins vs Gnomes součástí standard módu nebudou. Ve standard módu jsou totiž jen ty expanze, které vyšly stávající nebo předešlý rok.

Arény ani adventury nebudou standard módem nijak ovlivněny. Wild mode je v podstatě nynější podoba Hearthstone se vším, co k tomu patří. Každý z těchto dvou herních módů bude mít vlastní Casual i Ranked možnost.

Adventury a expanze, které nebudou součástí standard módu nebude možno nadále získat zakoupením v obchodě. To ale neznamená, že karty z těchto expanzí už nebude možné získat. Tyto karty si budete moci vycraftit pomocí arcane dustu a to i ty z adventur, které byly dříve necraftitelné. Pokud ovšem máte zakoupené alespoň jedno křídlo adventury, budete ji moci dokončit odehráním zbývajících křídel.

A právě toto se stalo terčem kritiky mnoha hráčů, kteří tvrdí, že zamezením přístupu ke klasickému odehráním adventur hra ztratí své sběratelské kouzlo, protože noví hráči přijdou o příběh při získávání karet.

Blizzard také oznámil, že oficiální herní formát Hearthstone Championship Tour a Hearthstone World Championship 2016 bude Standard. Body do těchto eventů budou počítány také pouze ze standard formátu. Krom těchto změn bude ještě navýšen počet deck slotů na 18. Devět slotů navíc se zpřístupní po odemčení všech 9 hrdinů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový update Hearthstone přinese velké změny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.