Hitman beta se blíží mílovými kroky

Připojte se k Agentovi 47 na jeho první misi v nadcházející betě Hitmana.

Hitman beta se blíží

Hitman beta se blíží FOTO: Reprofoto YouTube

Beta nesoucí název Prologue se odehrává 20 let před pařížskou Showstopper misí a obsahuje klíčový moment v životním příběhu Agenta 47 - jeho vstup do ICA a první setkání s jeho budoucí nadřízenou Dianou Burnwood. Při březnovém vydání pak Prologue bude první kapitolou kompletního Hitmana. 

Jediným způsobem, jak zaručeně získat beta přístup je Hitmana si předobjednat pro PlayStation 4 na PSN a pro PC na Steamu. Přístup vám zaručí jak verze Full Experience tak novinka Intro Pack. Je také možné si předobjednat sběratelskou edici. Ta vám přístup do bety samozřejmě zajistí také. Všechny předobjednávky budou obsahovat klasický Requiem pack, obsahující digitální herní předměty inspirované titulem Hitman: Blood Money. V balíčku naleznete bílý oblek Requiem Legacy, Blood Money triko, kravatu s rukavicemi, ICA-19 chrome s tlumičem a bílou výbušnou gumovou kačenku.

 

img-responsive

Hitman předobjednávka | foto: Square Enix

PS4 beta začně v pátek 12. února v 11 hodin dopoledne a skončí 15. února ve stejnou dobu. Zastánci počítačové verze si na betu budou muset počkat až do 19. února. Začátek bude již tradične v 11 hodin dopoledne a konec přesně o tři dny později, 22. února.

V plné verzi Hitman vyjde 11. března pro všechny platformy, tedy PlayStation 4, Xbox One, PC a all-in-one systému od Microsoftu. Hráči kteří zvolí PlayStation exkluzivně získají přístup k misi The Sarajevo Six. Těšit se mohou na 6 bonusových kontraktů k nimž náleží individuální lokace. 

Témata: Hitman
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hitman beta se blíží mílovými kroky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.