Strategie Grey Goo se vrací v definitivní edici, která nabízí čtvrtou rasu a novou kampaň

Důkaz, že vývojáři RTS ještě nevymřeli.

Grey Goo

Grey Goo FOTO: Petroglyph Games

Loňská RTS Grey Goo sice nakonec příliš velkou díru do světa neudělala, ale vzhledem k neutěšené situaci, která v tomto žánru panuje, se dá za úspěch považovat snad cokoliv mimo bankrotu a zavření vývojářského studia. Zkušeným vývojářům z Petroglyph Games se temnému osudu naštěstí podařilo vyhnout a tak mohli věnovat své hře další péči.

Ta vyústila v definitivní edici, která do hry přidává úplně novou frakci – Shroud. Čtvrtá strana konfliktu disponuje variabilními jednotkami jako je například Mimic, který dokáže měnit podobu a infiltrovat nepřátelské jednotky, nebo Klaxon, v běžné situaci jen pomalý obrněný kolos, který ale může v mžiku naběhnout do soupeřových jednotek a způsobit pořádnou paseku. Příběh nové rasy je obsažený v kampani Descent of the Shroud, která bude, společně s už dříve vydanou kampaní Emergence, součástí definitivní edice.

Novinek se dočkají i původní frakce, každá dostane po jedné nové jednotce a rozsáhlé změny v zájmu vybalancování hry. Jako třešničku na dortu si pak Petroglyph pro stávající i budoucí majitele hry připravili kompletní soundtrack.

Grey Goo Definitive Edition je dostupná už nyní za sníženou cenu 28 eur. Hráči, kterým hra okupuje místo ve virtuální knihovničce už delší dobu, dostanou všechny bonusy zdarma.

Témata: Grey Goo
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Strategie Grey Goo se vrací v definitivní edici, která nabízí čtvrtou rasu a novou kampaň

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.