DiRT Rally doprovodí na konzole nálož nového obsahu

Nová auta, trať a instruktážní videa 5. dubna i na PC.

DiRT Rally

DiRT Rally FOTO: Codemasters

Poslední počin od veteránů z Codemasters sice opustil early access už před čtvrt rokem, ale vývojáři na své dítko ani zdaleka nezapomněli. Společně s vydáním na Xbox One a Playstation 4 rozšíří hru další nabitý patch.

Závodní nadšence asi nejvíce potěší přidání povrchu z legendárního závodu do vrchu Pikes Peak. Vedle stávajících vozů si Coloradskou šotolinu budeme moct vyzkoušet i se speciálem Peugeot 208 T16 Pikes Peak, se kterým soutěž v roce 2013 vyhrál několikanásobný šampion WRC Sébastien Loeb.

Koňskými silami oplývající Peugeot doplní ještě dalších šest nových aut: Renault 5 Turbo; Renault Alpine A110; Opel Corsa, Peugeot 207 a Renault Clio třídy S1600; a rallyecrossová verze původního Mini. Pro více i méně zkušené jezdce připravují vývojáři 21 instruktážních videí zaměřujících se na pokročilejší stránky řízení.

Společně s rozšířením hry vyjde i dokument Colin McRae: Rally Legend, který mapuje kariéru závodní ikony a její spolupráci s Codemasters, která nakonec vyústila v 7 rallye titulů s McRaeovým jménem. Film však bude dostupný pouze pro hráče, kteří si koupí limitovanou edici s podtitulem Legend Edition. Součástí nového obsahu budou i 3 nové potisky, se kterými své vozy proháněl právě McRae.

Na PC se toto všechno objeví v podobě bezplatného udpatu ve stejný den, kdy DiRT Rally zavítá na konzole – 5. dubna.

Témata: DiRT Rally | Codemasters
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: DiRT Rally doprovodí na konzole nálož nového obsahu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.