Síla se probudí v nové LEGO hře

Lavina LEGO her se valí dál. TT Games chystá zpracování nejnovějších Star Wars!

LEGO Star Wars: The Force Awakens

LEGO Star Wars: The Force Awakens FOTO: TT Games

Vůbec první LEGO hra, tedy alespoň v té podobě, jak LEGO hry dnes známe, mapovala filmy Star Wars. Právě do tohoto fanoušky zbožňovaného univerza se podíváme i v dalším kostičkovém dobrodružství, které by mělo vyjít již začátkem léta. 

Ve hře LEGO Star Wars: The Force Awakens detailně prozkoumáme děj stejnojmenného filmového hitu. Můžeme se však těšit i na videoherní zpracování událostí mezi šestým a sedmím dílem vesmírné ságy. Podle prvního oficiálního vyjádření autorů by nová hra série měla nabídnout i pár svěžích novinek. Předně má jít o vylepšený "multi-build" systém, který umožní projít úrovně více způsoby a chybět by neměly ani akcí natřískané souboje stíhaček.

Jádro hry však nejspíš zůstane stejné. Po bůhví kolikáté tak budeme za doprovodu desítek ikonických postaviček ze světa Star Wars rozbíjet vše okolo na malinké součástky a řešit jednoduché, leč třeskutě zábavné hádanky za doprovodu typického humoru. Že si užijeme spoustu švandy dokazuje i přiložený trailer, který zdatně paroduje původní upoutávku na filmové zpracování. Co víc si tedy přát? Snad jen trochu těch inovací...

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Síla se probudí v nové LEGO hře

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.