Assassin´s Creed Identity bude únorový

Datum vydání prozrazen, kápi si nasadíme ještě tento měsíc.

Assassin´s Creed Identity

Assassin´s Creed Identity FOTO: Ubisoft Entertainment

Ubisoft má napilno. Vedle dolaďování Tom Clancy's The Division vydá koncem tohoto měsíce i roky očekávaný Assassin´s Creed Identity. Akční RG sice vyšla v Austrálii a na Novém Zélandu již v září roku 2014, nicméně pro zbytek světa byla nedostupná. Situace ale brzy dozná změny.

Zvolte si svoji identitu

Skrze "Identity" hráči smočí čepele v krvi renesance a to jako Berserker (přímá konfrontace nepřítele), Trickster (přestrojení a včasný únik), Shadowblade (stíny a um plížení jsou vaši nejbližší přátelé) či Thief (krádeže a trocha cestování k tomu). Tvůrci zprávu doprovází i krátkým trailerem.

Assassin´s Creed Identity vyjde celosvětově 25. února 2016, prozatím pouze ve verzi pro iOS. Další podrobnosti a odpovědi na dotazy hráčů plánuje Ubisoft oznámit tuto středu, 3.2. 2016.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Assassin´s Creed Identity bude únorový

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.