Tom Clancy's The Division možná otevře beta brány všem hráčům

Zkušební běh číslo dvě není až tak nepravděpodobný.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division FOTO: Ubisoft Entertainment

Sotva closed beta skončila (prodloužena do 2. února 12 pm CET díky značným potížím ohledně včasného předání klíčů), na obzoru se objevila data, která fanouškům jistě rozproudí krev v žilách. Na italské facebookové stránce Xboxu údajně vyšel post (viz obrázek níže), který oznamuje další příležitost vrhnout se do zoufalstvím a chaosem prosáklého New Yorku ještě před samotným vydáním hry. Dříve než stihl být obrázek stažen, zachytil ho Eurogamer, aktuálně již na své původní zdrojové stránce bohužel není dostupný.

Pouhé řeči versus potenciální akce

Pokud informaci Ubisoft potvrdí, proběhnete si velké jablko skrz naskrz 16.–21. února. Tato beta má být všem volně dostupná s tím, že Xbox hráči dostanou náskok jednoho dne, stejně jako v closed betě. Nicméně při uzavření právě proběhlé bety Ubisoft na své facebookové stránce doslovně napsal "Doufáme, že jste si užili zachraňování (části) New Yorku a těšíme se na vás při vydání hry, 8. března.".

img-responsive

Data zveřejněná na italské facebookové stránce Xbox | foto: Ubisoft Entertainment

I kdyby se ale přeci jenom tvurci rozhodli dát druhé betě zelenou, neradno počítat, že tou dobou budou opravené potíže týkající se hackování Tom Clancy's The Division PC verze, na které hráči poukázali při betě hry. Ubisoft na danou záležitost již reagoval a nechal se slyšet, že do 8. března (datum vydání hry) dají záležitost do pořádku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tom Clancy's The Division možná otevře beta brány všem hráčům

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.