Daum Games hlásí datum vydání Black Desert Online

Jasná odpověď na nespočetněkrát vyslovenou otázku.

Black Desert Online

Black Desert Online FOTO: Pearl Abyss

Sen role-playerů, kteří si zároveň potrpí i na MMO – i takto se dá nazvat hra Black Desert Online. Její cesta započala rokem 2010 prvními příspěvky do jejího vývoje studiem Pearl Abyss, aby se Koreji ve své vydatelné neplacené formě předvedla v roce 2014. Přes Japonsko a Rusko BDO trvalo dva roky, aby nám její místní vydavatel, Daum Games, oznámil datum vydání placené verze hry pro Evropu a Severní Ameriku.

Realisticky zpracovaným a zcela otevřeným světem se hráči budou moci prohánět od 3. března 2016. Pokud chcete za své peníze získat co nejvíce bonusů, máte čas předobjednat si hru do 26. února (08:00 UTC). Na výběr jsou tři balíčky – Traveler´s Package, Explorer´s Package a Conqueror´s Package, kdy vám poslední dva z této trojice zaručí vstup do bety bez nutnosti registrace. Tato uzavřená beta – celkově druhá v pořadí – v případě úspěšného získání přístupu skrze registraci zkrášlí vaše monitory 18. února.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Daum Games hlásí datum vydání Black Desert Online

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.